Сумка для ноутбука Tucano Work Out 4 15/16 Anthracite (WO4-MB16-AX)
Код: 397934
Оціни
Оціни
1/5
Діагональ екрану: 16Основний колір: АнтрацитМатеріал корпусу: ПоліестерВид сумки: Сумка
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо завтра
Опис
Особливості:
- внутрішня кишеня для ноутбука та планшета;
- сумка з переробленого пластику;
- ремінь для кріплення до візка;
- знімний та регульований плечовий ремінь;
- двоколірна тканина та контрастна підкладка.
Характеристики
Діагональ екрану16"
Основний колірАнтрацит
Матеріал корпусуПоліестер
Вид сумкиСумка
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі сумки для ноутбуків
Рюкзак для ноутбука 16 Рюкзак для ноутбука Tucano Work Out 4 Anthracite (WO4BK-MB16-AX)
Сумка для ноутбука THULE Lithos MacBook Pro 16 TLS-116 Nuanced Brown (3205461)
1 699
  • Виробник:Tucano
  • Код виробника:WO4-MB16-AX
  • Вид сумки:Сумка
  • Діагональ екрану:16"
  • Матеріал корпусу:Поліестер
  • Основний колір:Антрацит
  • Висота:300 мм
  • Ширина:400 мм
  • Глибина:55 мм