Смарт-замок Xiaomi Mijia Smart Door Lock Push-Pull Black MJZNMST01YD (SZB4008CN)

Код: 275111
0 / 5
Смарт-замок Xiaomi Mijia Smart Door Lock Push-Pull Black MJZNMST01YD (SZB4008CN)
Смарт-замок Xiaomi Mijia Smart Door Lock Push-Pull Black MJZNMST01YD (SZB4008CN)Смарт-замок Xiaomi Mijia Smart Door Lock Push-Pull Black MJZNMST01YD (SZB4008CN)Смарт-замок Xiaomi Mijia Smart Door Lock Push-Pull Black MJZNMST01YD (SZB4008CN)Смарт-замок Xiaomi Mijia Smart Door Lock Push-Pull Black MJZNMST01YD (SZB4008CN)
1/4
0 / 5
Купуй
Немає в наявності
Тип пристроюДверний замок
ПризначенняДля інтер'єру
КатегоріяДля безпеки дому
Усі характеристики

Розумний дверний замок Xiaomi Mijia природним чином об'єднує модуль відбитків пальців з ручкою. Не виймаючи ключ з кишені, просто натисніть на сканер відбитків пальців і відкрийте двері. Всього лише один дотик - все, що потрібно.

- 6 видів розблокування.

- 15-ступінчастий захист.

- Інтегрований модуль відбитків пальців.

Розумна личинка класу зломостійкості "С"

Установка личинки прямо в корпус розумного замка дозволяє їй продовжувати виконувати свої функції навіть при знятій або виламаній передній панелі. Більш того, розумні датчики автоматично відправлять на смартфон повідомлення, якщо у свердловині залишився ключ.

Спостереження за 7 показниками безпеки

Щоб Ви не боялися поставити розумний замок, він сам буде стежити за своєю безпекою і попередить в разі виявлення аномалії.

Підтримка спільної роботи з пристроями MiHome

Разом з розумним замком можна включити інші розумні пристрої MiHome. Наприклад, коли Ви приходите додому і відкриваєте двері відбитком пальця, включається очищувач повітря, лампа у вітальні та інші пристрої, а після відходу вони автоматично вимикаються, щоб Ви могли не хвилюватися, що залишили включене світло.

Інтегрований сканер відбитку пальця

Ручка розумного замка не повертається навколо осі, як в звичайних замках, а нахиляється вперед і назад на 15°, при цьому палець зручно лягає на сканер відбитка, і відкриття дверей відбувається природно і без зусиль.

Точність і безпека нового покоління

Сканер бачить не тільки відбиток, але і шкіру, кров та інші дані, щоб з упевненістю підтвердити, що до сканера доторкнулася саме жива людина зі справжнім відбитком, який дозволяє доступ у приміщення.

Захист від дітей

Mijia Push-Pull обладнаний функцією захисту від дітей, щоб вони випадково не могли відчинити двері. За високий рівень безпеки відповідає розумний чіп, який забезпечує 32-бітне шифрування паролів.

Сталевий корпус і гучна сирена

Варто відзначити і те, що замок виготовлений з міцної нержавіючої сталі. При спробах злому або розряді батареї, замок вмикає сирену і повідомляє про це власника через додаток Mi Home.

Показати більше
 • Виробник:Xiaomi
 • Код виробника:SZB4008CN
 • Тип пристрою:Дверний замок
 • Призначення:Для інтер'єру
 • Категорія:Для безпеки дому
 • Синхронізація з додатками:Mi Home
 • Додаткові функції:Управління зі смартфона
 • Версія Bluetooth:v.5.0
 • Тип живлення:Живлення від акумулятора
 • Тип елемента живлення:AA (R6, 316, «пальчик»)
 • Спосіб відкриття замка:NFC-картою, Введення пароля на замку, Сканером відбитку пальця, Фізичний ключ
 • Основний колір:Чорний
 • Матеріал:Нержавіюча сталь
 • Вага:5 кг
 • Розмір:400 x 76 x 29 мм
Молодий китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?