Товар продано
Продано

Смарт розетка Ajax Socket White (000012320)

1/3
Діапазон вхідної напруги: 184–253 ВМаксимальне навантаження: 2500Основний колір: Білий
Товар продано
Продано
Схожі моделі
Опис

Ajax Socket White - смарт розетка, яка робить будь-який будинок розумним. Здатна вмикати/вимикати пристрої за допомогою додатку, захищати техніку від стрибків напруги та контролювати споживання енергії. 

Відрізняється високою дальністю роботи, адже розетка працює за допомогою технології Jeweller. Вона дозволяє тримати зв'язок на дальній відстані, що важливо для приміщень/будинків/офісів великої площі. 

Смарт-розетка дозволить керувати усіма пристроями на відстані. Користувач зможе увімкнути кондиціонер чи обігрівач перед тим як прийде додому, щоб все було готово для зустрічі власника. 

Розетка захищає підключену техніку, адже при непердбачуваних стрибках напруги вона автоматично зупиняє подачу енергії. Вона також буде допомагати стежити за споживанням електроенергії - спеціальна підсвітка у вигляді кільця буде змінювати колір при зміні об'ємів споживання. Таким чином користувач буде бачити, які пристрої потребують більше енергії та коштів на роботу. 

Дизайн розетки лаконічний, найбільш важливо, що вона має компактні габарити. При підключенні розетки до мережевого фільтра, вона не буде перекривати інші розетки, заважаючи підключати інші пристрої та техніку.

Розетка зможе брати участь у різних сценаріях роботи, наприклад, коли власник будинку буде йти з дому, вмикаючи систему охорони, він також активізує вимкнення вcіх смарт-розеток, щоб жодна техніка не працювала, використовуючи даремно енергію та кошти.

Працює тільки з хабами Ajax та ретрансляторами.

Характеристики
Діапазон вхідної напруги184–253 В
Максимальне навантаження2500Вт
Основний колірБілий
Усі характеристики
Відгуки
Павло

Поки враження не дуже - для роботи розетки потрібен хаб, а такого я в описі продукту не було. Придбаю хаб - протестую в дії.

Переглянути відгуки (2)
  • Виробник:Ajax
  • Код виробника:000012320
  • Діапазон вхідної напруги:184–253 В
  • Максимальне навантаження:2500Вт
  • Основний колір:Білий
Ajax — український hardware стартап, що цілить у лідери нових систем домашньої безпеки. Головною метою компаніє є створення безпечних та надійних розумних будинків, що надзвичайно прості для використання. Системи безпеки Ajax дозволяють швидко розгорнути систему без складного монтажу та в один клік... Детальніше
Огляди
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?