Система рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (ROG-RYUO-III 360-ARGB-WHT)
1/7
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 36
Немає в наявності
Опис
Головні характеристики:
- преміальні вентилятори ROG ARGB забезпечують високий потік повітря та оптимізований рівень шуму;
- алюмінієві компоненти та вакуумне покриття для довговічності та флагманської естетики;
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму36 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:ROG-RYUO-III 360-ARGB-WHT
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-AM4, s-AM5
  • Повітряний потік:70 CFM
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:399.5 x 120 x 30 мм
  • Довжина радіатора СРО:360 мм