Рюкзак для ноутбука Tucano Fine 14 Green (BKFINE14-V)
Код: 447038
Оціни
Оціни
1/9
Діагональ екрану: 14Основний колір: ЗеленийМатеріал корпусу: Шкіра, НейлонВид сумки: Рюкзак
Основний колір: Зелений
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо завтра
Опис
Рюкзак сумісний із ноутбуками 13" та 14", а також MacBook Pro 14" моделей 2021–2024 років. Він ідеально підходить для ділових поїздок і повсякденної роботи, забезпечуючи комфорт і захист техніки.
Характеристики
Діагональ екрану14"
Основний колірЗелений
Матеріал корпусуШкіра, Нейлон
Вид сумкиРюкзак
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі сумки для ноутбуків
  • Виробник:Tucano
  • Код виробника:BKFINE14-V
  • Вид сумки:Рюкзак
  • Діагональ екрану:14"
  • Матеріал корпусу:Шкіра, Нейлон
  • Основний колір:Зелений
  • Висота:390 мм
  • Ширина:280 мм
  • Глибина:110 мм