Робот-пилосос Samsung VR10M7030WG/EV
1/8
Немає в наявності
Опис
Переваги:
- час прибирання - до 60 хв;
- тонкий дизайн;
- ретельне прибирання в кутах;
- широка щітка 288 мм.
Прибирання у важкодоступних місцях
Сканує простір і долає перешкоди
Система очищення кутів Edge Clean Master
Оптимальна потужність для збирання пилу та сміття на різних поверхнях
Технологія CycloneForce
З цим товаром купують
Ефективне очищення різних покриттів
- компактний і потужний робот-пилосос;
- подолання перешкод і навігація;
- ефективне очищення кутів і місць біля стін;
- автоматична підзарядка.
Відповідний рівень потужності для різних поверхонь
Завжди чистий фільтр
Підключення по Wi-Fi
Підключення по Wi-Fi
Характеристики
Тип прибиранняСухий
Площа прибирання50 м²
Управління пилососомЗі смартфону, Пульт ДУ
Час зарядки240 хв
Час автономної роботи (max)60 хв
Основний колірЧорний
Вага4 кг
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:VR10M7030WG/EV
  • Споживча потужність:80 Вт
  • Потужність всмоктування:10 Вт
  • Тип прибирання:Сухий
  • Площа прибирання:50 м²
  • Покриття поверхні:Ворсистий килим, Килим, Ковролін, Лінолеум, Ламінат, Паркет, Плитка
  • Рівень шуму:72 дБ
  • Об'єм пилозбірника:300 мл
  • Управління пилососом:Зі смартфону, Пульт ДУ
  • Час зарядки:240 хв
  • Матеріал:Пластик
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:4 кг
  • Розмір:97 x 340 x 348 мм