Товар продано
Продано

Реле для прохідного вимикача Ajax LightCore 2-way

Реле для прохідного вимикача Ajax LightCore 2-way
Реле для прохідного вимикача Ajax LightCore 2-way
Тип реле: LightCore (2-way)Клас захисту: IP20
Товар продано
Продано
Опис

Ajax LightCore 2-way — реле і складова частина розумного прохідного вимикача світла LightSwitch. LightSwitch складається з внутрішнього механізму, прозорої рамки та кольорової лицьової панелі. Розумний вимикач можна встановлювати в приміщеннях будь-якого типу: будинку, офісі, кафе, магазині чи на виробництві. Керування LightSwitch здійснюється через радіопротокол Jeweller, модифікований для автоматизації дому.

З LightSwitch користувачі системи можуть керувати різними освітлювальними пристроями як на обʼєкті, так і дистанційно, через застосунки Ajax. Сценарії автоматизації дозволяють вмикати освітлення за розкладом, в момент зняття системи з охорони або за тривогою — коли світло вмикається, щоб викрити зловмисників. Є можливість налаштувати систему так, щоб при активації одного вимикача команду отримували всі вимикачі на об’єкті.

Сценарії використання: реакція на тривогу; реакція на зміну режиму охорони; активація за розкладом; реакція на натискання іншого LightSwitch.

Монтаж вимикача не потребує багато зусиль. Не потрібно прокладати сигнальні дроти або щось міняти в розподільній коробці. LightSwitch навіть не потребує нуля, адже працює від фази живлення, якою керував старий вимикач. За розмірами LightSwitch ідентичний стандартному європейському вимикачу.

Ajax LightSwitch 

Розумний вимикач світла  

- вісім кольорів лицьової панелі;
- не потребує нейтралі;
- дистанційні керування та налаштування;
- світлодіодна підсвітка;
- сумісний з лампами від 5 до 600 Вт;
- сповіщення в застосунку та журнал подій;
- захист по струму та температурі;
- радіозв’язок Jeweller;
- до 1100 м дальність радіозв’язку з хабом;
- сценарії автоматизації для активації за розкладом або запуску приладів.  

Збірна конструкція 

LightSwitch – це розумний вимикач світла, який поєднує в собі професійні технології безпеки та найкращий досвід користування. Він має збірну конструкцію з внутрішнього механізму, прозорої рамки та кольорової лицьової панелі. Завдяки такій конструкції електрик з легкістю збере LightSwitch необхідної конфігурації.

Монтаж без зусиль 

Встановити LightSwitch дуже просто. Він не потребує нульового проводу, прокладання сигнальних дротів або змін в розподільній коробці. Пристрій працює від фази живлення, якою керував старий вимикач. LightSwitch підтримує широкий діапазон потужності ламп: від 5 до 600 Вт. Це означає, що він підходить як для великої люстри, так і для нічного LED-світильника. 

 

Стабільний зв'язок Jeweller 

 Зона дії LightSwitch може легко охопити приватний будинок площею в сотні квадратних метрів без ретрансляторів радіосигналу. Дві радіоантени розміщені ззовні механізму та інтегровані в сенсорну панель для покращення дальності радіозв’язку та стабільності.   

8 кольорів лицьової панелі 

LightSwitch може бути одноклавішним, двоклавішним та прохідним, а для того, щоб легко інтегрувати в простір пропонує аж 8 кольорів кнопок. Таким чином вимикач відіграє не тільки практичну, а й естетичну роль.  

Реле для одинарного LightSwitch 

Одинарний LightSwitch складається з двох елементів: реле та сенсорної панелі. Реле бувають трьох видів: для одноклавішного, двоклавішного чи прохідного вимикача. Прохідний вимикач зручно встановлювати в довгих коридорах, кімнатах з кількома виходами та на сходах. 

Рамки для комбінованих LightSwitch 

Комбінований вимикач складається з 2, 3 або 4 вимикачів, встановлених в одну рамку. Рамки створені відповідного розміру, до них  підключається внутрішній механізм та лицьова панель, яка пасує до інтер’єру. Є різні варіації лицьової панелі: у формі бічної та центральної клавіші. Завдяки цьому рамка, заповнена вимикачами, в зібраному стані виглядає естетично.  

Досвід користування 

LightSwitch реагує на будь-який дотик – легкий або сильний, у будь-якому місці сенсорної поверхні. Сенсор суперчутливий, але водночас не сприйнятливий до електромагнітних завад.  Вся панель сенсорна реагує навіть на наближення руки на 15 мм. 

Як працює?

«Мозок» системи — хаб Ajax — працює на OS Malevich, операційній системі реального часу. Від натискання у смартфоні до ввімкнення світла проходить менше секунди. Сценарій також виконується менш ніж за секунду. LightSwitch сумісний з хабами починаючи з Hub Plus і наступними моделями, а також з Hub Hybrid. Це означає, що централь має щонайменше два канали зв’язку. Таким чином, навіть якщо з’єднання через Ethernet втрачено, лампами завжди можна керувати через стільниковий канал зв’язку.

Характеристики
Тип релеLightCore (2-way)
Клас захистуIP20
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

  • Виробник:Ajax
  • Тип реле:LightCore (2-way)
  • Сумісний пристрій:Ajax Frame 3 seats, Ajax Frame 4 seats, Ajax Frame 2 seats, Ajax Hub Plus, Ajax SideButton (1-gang/2-way), Ajax Hub 2 2G, Ajax Hub 2 Plus, Ajax CenterButton (1-gang/2-way), Ajax SoloButton (1-gang/2-way)
  • Діапазон робочих температур:-10 °С – +40 °С°C
  • Максимальна вологість:75%
  • Клас захисту:IP20
  • Розмір:76.3 x 72.3 x 29.2 мм
  • Вага:48 г
  • Основний колір:Сірий
Ajax — український hardware стартап, що цілить у лідери нових систем домашньої безпеки. Головною метою компаніє є створення безпечних та надійних розумних будинків, що надзвичайно прості для використання. Системи безпеки Ajax дозволяють швидко розгорнути систему без складного монтажу та в один клік... Детальніше
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?