Персональний комп'ютер Cobra I91F.8.H1S2.166.065 - Intel Core i3 i3-9100F / 8 ГБ DDR4 / HDD + SSD 1 ТБ + 240 ГБ / Nvidia / GeForce GTX 1660, 6 ГБ / 500 Вт
1/2
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Марка процесораIntel Core i3
Код процесораi3-9100F
Серія відеокартиGeForce GTX 1660
Об’єм пам’яті8 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ + 240 ГБ
Потужність блоку живлення500 Вт
Операційна системаUbuntu Linux
Аксесуари
Переглянути усі (157)
  • Виробник:Cobra
  • Код виробника:I91F.8.H1S2.166.065
  • Просто обирати ПК:Ігровий
Процесор
  • Код процесора:i3-9100F
  • Базова частота:3.6 ГГц
  • Максимальна частота процесора:4.2 ГГц
  • Кількість ядер процесора:4 -ядерний
  • Кеш-пам’ять першого рівня:256 КБ
  • Сокет:s-1151
  • Назва мікроархітектури:Coffee Lake
  • Технологія виробництва:14 нм
  • Потужність процесора:65 Вт
  • Кеш-пам’ять другого рівня:1 МБ
  • Кеш-пам’ять третього рівня:6 МБ
  • Рік випуску:2019
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:8 ГБ
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Відеокарта
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Об’єм відеопам’яті:6 ГБ
Накопичувач
  • Інтерфейс підключення:HDD + SSD
Зв'язок із навколишнім світом
  • Оптичний привід:Відсутній
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
Що нового в macOS Tahoe: ТОП-7 найцікавіших фішок
На WWDC 2025 анонсували macOS Tahoe (версія 26), вона вийде восени 2025 року. Новинка отримала назву Tahoe на честь мальовничого озера Тахо в Каліфорнії. Нумерація macOS тепер синхронізована з iOS та іншими системами Apple, тому “26”. Нижче розглянемо ТОП-7 фішок цієї системи. 1. Новий дизайн Liq