Персональний комп'ютер Cobra I14F.32.S1.26.088 - Intel Core i5 i5-10400F / 32 ГБ DDR4 / SATA 3 SSD 1 ТБ / Nvidia / GeForce RTX 2060, 6 ГБ / 700 Вт
1/2
Немає в наявності
Схожі моделі
Опис
Характеристики
Марка процесораIntel Core i5
Код процесораi5-10400F
Серія відеокартиGeForce RTX 2060
Об’єм пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ
Потужність блоку живлення700 Вт
Операційна системаUbuntu Linux
Аксесуари
Переглянути усі (157)
  • Виробник:Cobra
  • Код виробника:I14F.32.S1.26.088
  • Просто обирати ПК:Ігровий
Процесор
  • Код процесора:i5-10400F
  • Базова частота:2.9 ГГц
  • Максимальна частота процесора:4.3 ГГц
  • Кількість ядер процесора:6 -ядерний
  • Кеш-пам’ять першого рівня:384 КБ
  • Сокет:s-1200
  • Назва мікроархітектури:Comet Lake
  • Технологія виробництва:14 нм
  • Потужність процесора:65 Вт
  • Кеш-пам’ять другого рівня:1.5 МБ
  • Рік випуску:2020
Пам'ять
  • Об’єм пам’яті:32 ГБ
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Відеокарта
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Об’єм відеопам’яті:6 ГБ
  • Тип відеопам’яті:GDDR6
Накопичувач
  • Інтерфейс підключення:SATA 3 SSD
  • Об'єм накопичувача:1 ТБ
Зв'язок із навколишнім світом
  • Оптичний привід:Відсутній
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
08/09/2025
Що нового в macOS Tahoe: ТОП-7 найцікавіших фішок
На WWDC 2025 анонсували macOS Tahoe (версія 26), вона вийде восени 2025 року. Новинка отримала назву Tahoe на честь мальовничого озера Тахо в Каліфорнії. Нумерація macOS тепер синхронізована з iOS та іншими системами Apple, тому “26”. Нижче розглянемо ТОП-7 фішок цієї системи. 1. Новий дизайн Liq