Оперативна пам’ять Team Vulcan Z Gray DDR4 2x8GB (TLZGD416G3000HC16CDC01)
Код: 310673
Оціни
Оціни
1/3
Товар продано
Схожі моделі
Товар продано
DDR4CL1616 ГБТактова частота: 3000
DDR4CL1616 ГБТактова частота: 3200
6 299
Опис
Підвищить продуктивність системи,  тому підходить для справжніх ентузіастів і поціновувачів максимальних можливостей. Модуль охолодження забезпечує оптимальний відвід тепла, він виконаний з цілісного алюмінієвого сплаву товщиною 0,8 мм за допомогою штампувального преса, що посилює конструкцію корпусу.
Характеристики
Об’єм пам’яті16 ГБ
ТипDDR4
ПризначенняДля комп’ютера
Кількість планок2шт.
Швидкодія пам’ятіPC4-24000
Тактова частота3000 МГц
Форм-фактор288-pin DIMM
Аксесуари
Переглянути усі (92)
  • Виробник:Team
  • Код виробника:TLZGD416G3000HC16CDC01
  • Просто обирати:Для оверклокерів
  • Призначення:Для комп’ютера
Загальні параметри
  • Тип:DDR4
  • Напруга:1.35 В
  • Тактова частота:3000 МГц