Оперативна пам’ять G.SKILL Ripjaws V Black DDR4 2x16GB F4-3600C16D-32GVKC
1/3
Знижка -24%
Знижка -24%
Таймінг пам'яті: CL16
Колір радіатора: Чорний
Тактова частота: 3600
Об’єм: 32 ГБ (16x2)
15 339
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Виготовлена у формфакторі 288-pin DIMM, що означає її призначення для встановлення у системи настільних ПК. Заявлена частота роботи — 3600 МГц
Висока продуктивність DDR4
Ретельно протестовано
Висота модуля 42 мм
Завдяки висоті модуля всього у 42 мм, пам’ять серії Ripjaws V ідеально підходить для використання з великими процесорними кулерами.