Ноутбук Lenovo Legion Y540-17IRH 81Q400BVRA Black - 17.3" IPS Intel Core i5 / i5-9300H / DDR4 8 ГБ / HDD + SSD 1 ТБ + 128 ГБ / GeForce GTX 1660 Ti
Схожі моделі
Ноутбук Lenovo Legion Y540-17IRH-PG0 81T3004ERA Black Ноутбук Lenovo Legion Y540-17IRH 81Q400BVRA Black - 17.3" IPS Intel Core i5 / i5-9300H / DDR4 8 ГБ / HDD + SSD 1 ТБ + 128 ГБ / GeForce GTX 1660 Ti
Немає в наявності
8 ГБIntel Core i51 ТБ + 128 ГБДіагональ екрану: 17.3
Опис
Legion Y540 - оновлений "Легіон", який зберіг інноваційну конструкцію, цікаве кріплення кришки та лаконічну білу підсвітку клавіатури. Але отримав ще більше потужності та продуктивності, завдяки процесорам останнього покоління та високошвидкісним накопичувачам. Ноутбук поєднує в собі портативність і широкі можливості, а тому забезпечить кращий досвід геймінгу у будь-якому місці. Підходить для вимогливих ігор ААА класу, хоча створений у доволі компактних розмірах - корпусі з товщиною 25 мм і вагою у 2.8 кг.
Lenovo Legion Y540 - коли "залізо" мотивує виключно на перемогу.
Характеристики
Діагональ екрану17.3"
Тип матриціIPS
ПроцесорIntel Core i5
Модель процесораi5-9300H
Серія відеокартиGeForce GTX 1660 Ti
Об’єм оперативної пам’яті8 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ + 128 ГБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Кількість ядер процесора4 -ядерний
Максимальна частота4.1 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти6 ГБ
  • Виробник:Lenovo
  • Код виробника:81Q400BVRA
Процесор
  • Процесор:Intel Core i5
  • Модель процесора:i5-9300H
  • Максимальна частота:4.1 ГГц
  • Технологія виробництва:14 нм
Монітор
  • Діагональ екрану:17.3"
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:HDD + SSD
  • Швидкість обертання шпинделю:7200 RPM
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Кількість елементів живлення:3 шт
  • Ємність акумулятора:57 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:400 мм
  • Глибина:290 мм
  • Висота:26 мм