Ноутбук Lenovo Legion Y540-17IRH 81Q40079RA Black - 17.3" IPS Intel Core i7 / i7-9750H / DDR4 32 ГБ / SATA 3 SSD 1 ТБ / GeForce RTX 2060
Опис
Legion Y540 - оновлений "Легіон", який зберіг інноваційну конструкцію, цікаве кріплення кришки та лаконічну білу підсвітку клавіатури. Але отримав ще більше потужності та продуктивності, завдяки процесорам останнього покоління та високошвидкісним накопичувачам. Ноутбук поєднує в собі портативність і широкі можливості, а тому забезпечить кращий досвід геймінгу у будь-якому місці. Підходить для вимогливих ігор ААА класу, хоча створений у доволі компактних розмірах - корпусі з товщиною 25 мм і вагою у 2.8 кг.
Lenovo Legion Y540 - коли "залізо" мотивує виключно на перемогу.
Характеристики
Діагональ екрану17.3"
Тип матриціIPS
ПроцесорIntel Core i7
Модель процесораi7-9750H
Серія відеокартиGeForce RTX 2060
Об’єм оперативної пам’яті32 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Кількість ядер процесора6 -ядерний
Максимальна частота4.5 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти6 ГБ
Переглянути усі (1020)
  • Виробник:Lenovo
  • Код виробника:81Q40079RA
Процесор
  • Процесор:Intel Core i7
  • Модель процесора:i7-9750H
  • Максимальна частота:4.5 ГГц
  • Технологія виробництва:14 нм
Монітор
  • Діагональ екрану:17.3"
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:SATA 3 SSD
  • Об'єм накопичувача:1 ТБ
  • Швидкість обертання шпинделю:Без шпинделя
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Кількість елементів живлення:3 шт
  • Ємність акумулятора:57 Вт-год
Фізичні параметри
  • Ширина:400 мм
  • Глибина:290 мм
  • Висота:26 мм