Ноутбук ASUS X570UD-DM374 Black - 15.6" TN+Film Intel Core i5 / i5-8250U / DDR4 6 ГБ / HDD + SSD 1 ТБ + 128 ГБ / GeForce GTX 1050
1/5
Немає в наявності
Схожі моделі
Ноутбук ASUS X570UD-E4037 Black Ноутбук ASUS X570UD-DM374 Black - 15.6" TN+Film Intel Core i5 / i5-8250U / DDR4 6 ГБ / HDD + SSD 1 ТБ + 128 ГБ / GeForce GTX 1050
Немає в наявності
6 ГБIntel Core i51 ТБ + 128 ГБДіагональ екрану: 15.6
Опис
Asus X570UD - це вибір тих, хто працює на результат і знає толк у відпочинку.
Характеристики
Діагональ екрану15.6"
Тип матриціTN+Film
ПроцесорIntel Core i5
Модель процесораi5-8250U
Серія відеокартиGeForce GTX 1050
Об’єм оперативної пам’яті6 ГБ
Об'єм накопичувача1 ТБ + 128 ГБ
Роздільна здатність екрану1920×1080
Кількість ядер процесора4 -ядерний
Максимальна частота3.4 ГГц
Об’єм пам’яті відеокарти4 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (223)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:X570UD-DM374
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Висока швидкодія, Для ігор
  • Класифікація:Універсальні
  • Модельний ряд:ASUS Laptop
  • Операційна система:Endless OS
Процесор
  • Процесор:Intel Core i5
  • Модель процесора:i5-8250U
  • Максимальна частота:3.4 ГГц
  • Технологія виробництва:14 нм
Монітор
  • Діагональ екрану:15.6"
  • Покриття екрану:Матове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:TN+Film
  • Тип дисплею:Звичайний
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR4
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:HDD + SSD
  • Швидкість обертання шпинделю:5400 RPM
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:GDDR5
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:Audio Line out, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0, USB 3.0, USB Type-C
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с, WiFi 802.11ac
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Підтримка карт пам’яті:MicroSD
  • Кількість USB портів:4 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка:Так
Характеристики акумулятора
  • Тип акумулятора:Вбудований
  • Кількість елементів живлення:3 шт
Фізичні параметри
  • Ширина:374 мм
  • Глибина:256 мм
  • Висота:22 мм