Ноутбук ASUS X550CC-XX156D White - 15.6" TN+Film Intel Pentium Dual Core / 2117U / DDR3 4 ГБ / SATA 3 HDD 500 ГБ / GeForce GT 720M
1/3
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
4 ГБ500 ГБДіагональ екрану: 15.6Intel Pentium Dual Core
Опис
Характеристики
Діагональ екрану15.6"
Тип матриціTN+Film
ПроцесорIntel Pentium Dual Core
Модель процесора2117U
Серія відеокартиGeForce GT 720M
Об’єм оперативної пам’яті4 ГБ
Об'єм накопичувача500 ГБ
Роздільна здатність екрану1366×768
Кількість ядер процесора2 -ядерний
Об’єм пам’яті відеокарти2 ГБ
Аксесуари
Переглянути усі (223)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:X550CC-XX156D
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для роботи й навчання, Для бізнесу
  • Операційна система:DOS
Процесор
  • Модель процесора:2117U
  • Чіпсет:Intel HM76
Монітор
  • Діагональ екрану:15.6"
  • Покриття екрану:Глянсове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:TN+Film
  • Тип дисплею:Звичайний
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR3
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:SATA 3 HDD
  • Об'єм накопичувача:500 ГБ
  • Швидкість обертання шпинделю:5400 RPM
Відеокарта
  • Відеокарта:Дискретна
  • Виробник відеоадаптеру:Nvidia
  • Тип відеопам’яті:DDR3
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:USB 3.0, USB 2.0, Audio Line out, RJ45 (LAN), VGA, HDMi
  • Мережеві інтерфейси:WiFi 802.11g, WiFi 802.11n, Bluetooth, Ethernet 1000 мбіт/с
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Підтримка карт пам’яті:Secure Digital (SD), SDXC, SDHC
  • Кількість USB портів:2 шт
Додатково
  • Оптичний привід:DVD Super Multi LS
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка:Ні
Характеристики акумулятора
Фізичні параметри
  • Ширина:251 мм
  • Глибина:380 мм
  • Висота:31 мм