Ноутбук ASUS X200CA-KX005 (X200CA-KX005) червоний
1/3
Немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
2 ГБ320 ГБIntel CeleronДіагональ екрану: 11.6
24 ГБ2 ТБApple M5 ProДіагональ екрану: 14.2
Опис
Характеристики
Діагональ екрану11.6"
Тип матриціTN+Film
ПроцесорIntel Celeron
Модель процесора1007U
Серія відеокартиIntel HD Graphics
Об’єм оперативної пам’яті2 ГБ
Об'єм накопичувача320 ГБ
Роздільна здатність екрану1366×768
Аксесуари
Переглянути усі (784)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:X200CA-KX005
  • Стан:Новий
  • Обирай за призначенням:Для дороги, Для роботи й навчання
  • Операційна система:ОС відсутня
Процесор
  • Процесор:Intel Celeron
  • Модель процесора:1007U
Монітор
  • Діагональ екрану:11.6"
  • Покриття екрану:Глянсове
  • Підсвітка екрану:LED
  • Тип матриці:TN+Film
  • Тип дисплею:Звичайний
Пам’ять
  • Тип оперативної пам’яті:DDR3
  • Максимальний об’єм пам’яті:4 ГБ
Накопичувач
  • Інтерфейс накопичувача:SATA 2 HDD
  • Об'єм накопичувача:320 ГБ
  • Швидкість обертання шпинделю:5400 RPM
Відеокарта
  • Відеокарта:Вбудована
  • Виробник відеоадаптеру:Intel
  • Тип відеопам’яті:Загальний
Зв’язок із навколишнім світом
  • Інтерфейси:USB 3.0, USB 2.0, Audio Line out, RJ45 (LAN), VGA, HDMi
  • Мережеві інтерфейси:WiFi 802.11g, WiFi 802.11n, Bluetooth, Ethernet 100 мбіт/с
  • Веб-камера:Так
  • Вбудований мікрофон:Так
  • Вбудований кардрідер:Так
  • Підтримка карт пам’яті:Secure Digital (SD), MultiMediaCard (MMC), SDXC, SDHC
  • Кількість USB портів:3 шт
Додатково
  • Оптичний привід:Відсутній
  • Цифрова клавіатура:Ні
  • Підсвітка:Ні
Характеристики акумулятора
  • Кількість елементів живлення:3 шт
Фізичні параметри
  • Ширина:200 мм
  • Глибина:302 мм
  • Висота:25 мм