Набір інструментів Xiaomi JIUXUN Tools Toolbox 60 предметів

Код: 287702
0 / 5
Набір інструментів Xiaomi JIUXUN Tools Toolbox 60 предметів
Набір інструментів Xiaomi JIUXUN Tools Toolbox 60 предметівНабір інструментів Xiaomi JIUXUN Tools Toolbox 60 предметівНабір інструментів Xiaomi JIUXUN Tools Toolbox 60 предметів
1/3
0 / 5
Кешбек 13 грн
ПризначенняДля активного відпочинку
КатегоріяЗнаряддя для ремонту
Розумний пристрійНі
Працює з мобільним додаткомНі
Усі характеристики

Xiaomi JIUXUN Tools Toolbox - це набір інструментів, з якими будь-яка робота по дому буде виконуватися простіше. Набір виконаний у компактній конструкції, всередині кейсу для кожного інструмента передбачене своє місце. Такий набір легко транспортувати, адже всі інструменти будуть на своєму місці. 

До набору входять 7 основних інструментів, набір з п'яти шестигранних ключів. Інструменти мають прогумовані ручки, щоб не вислизати з руки. Металеві частини захищені від корозії, мають відмінне покриття для ефективної роботи. 

Інструменти будуть надійно слугувати своєму власнику, дозволяючи виконувати ремонтні роботи та вирішувати різні побутові питання.

Показати більше
  • Виробник:Xiaomi
  • Код виробника:Toolbox 60-in-1
  • Призначення:Для активного відпочинку
  • Категорія:Знаряддя для ремонту
  • Кількість:60 шт
Додаткові функції
  • Розумний пристрій:Ні
  • Працює з мобільним додатком:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
Китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії допомагає... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?