Монітор Samsung LT27D390EX/CI (LT27D390EX/CI) чорний
1/3
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDPLSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 27
Монітор HP Omen 27 Black (780F9E9) Монітор HP Omen 27 Black (780F9E9) - 27" IPS / 1920×1080 / 165 Гц / AMD FreeSync Premium / Pivot / HAS
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 27
Монітор Xiaomi A27i Black (ELA5345EU) Монітор Xiaomi A27i Black (ELA5345EU) - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц
Монітор AOC C27G42E Black Монітор AOC C27G42E Black - 27" VA / 1920×1080 / 180 Гц / Adaptive Sync
LEDVAЧорний, Червоний1920×1080Діагональ екрану: 27
Монітор BenQ GW2790T Black Монітор BenQ GW2790T Black - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / Pivot / HAS
Монітор HP S5 527da Black (B11W6AT) - 27 Монітор HP S5 527da Black (B11W6AT) - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / HAS
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціPLS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість300 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиHDMi, SCART, USB 2.0, VGA, Компонетний вхід (Y, Pb, Pr)
Аксесуари
Переглянути усі (316)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:LT27D390EX/CI
  • Просто обирати:Для дому та офісу, ТВ-монітор
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:PLS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:45 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Так
  • Вихідна потужність колонок:10 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:4.9 кг
  • Ширина:625 мм
  • Висота:467 мм
  • Глибина:209 мм