Монітор LG 47LS55A-5B чорний
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор LG 47LS55A-5B чорний
Немає в наявності
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 47
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Опис
LG 47LS55A-5B - комерційний монітор для демонстрації презентацій та необхідних документів. 47 діагональ із роздільною здатністю Fuul HD передась всю чіткість та яскравість зображення. Можливість кріплення на стіну додасть практичності у використанні та зручності розташування у будь-якому офісному приміщенні. Завдяки вмонтованій аудіосистемі потужністю 20 Вт, Ви зможете продемонструвати необхідний ролик із чіткими звуковими ефектами на достатньо велику площу. Працюйте із комфортом разом із монітором LG 47LS55A-5B.
Характеристики
Діагональ екрану47"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість450 кд/м²
Час реакції11 мс
ІнтерфейсиUSB 2.0, DVI, DisplayPort, HDMi, RJ45 (LAN)
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:47LS55A-5B
  • Просто обирати:Для дому та офісу, Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:47"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:450 кд/м²
  • Час відгуку матриці:11 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
  • Вихідна потужність колонок:20 Вт