Монітор LG 34UM88C-P (34UM88C-P) чорний
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDIPSЧорнийДіагональ екрану: 34
Монітор ASUS ProArt Display PA348CGV Монітор ASUS ProArt Display PA348CGV - 34" IPS / 3440x1440 / 120 Гц / AMD FreeSync Premium Pro / HAS
Монітор iiyama ProLite XUB3493WQSU-B6 Black Монітор iiyama ProLite XUB3493WQSU-B6 Black - 34" IPS / 3440x1440 / 120 Гц / HAS
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорнийДіагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) - 17.3" IPS / 3840×2160 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорнийДіагональ екрану: 17.3
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
LEDIPSЧорнийДіагональ екрану: 23.8
Опис
Характеристики
Діагональ екрану34"
Тип матриціIPS
Яскравість300 кд/м²
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиUSB 2.0, DisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:34UM88C-P
  • Просто обирати:Робоча конячка, Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:34"
  • Формат зображення:21:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Кути огляду горизонтальні/вертикальні:178º/178º
  • Розмір крапки зображення:0.232 мм
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:65 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:1.2 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:8.4 кг
  • Ширина:829 мм
  • Глибина:252 мм