Монітор LG 34UM69G-B (34UM69G-B) чорний
1/2
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор LG 34UM69G-B (34UM69G-B) чорний Монітор LG 34UM69G-B (34UM69G-B) чорний
Немає в наявності
LEDIPSЧорний2560×1080Діагональ екрану: 34
Монітор ASUS ProArt Display PA348CGV Монітор ASUS ProArt Display PA348CGV - 34" IPS / 3440x1440 / 120 Гц / AMD FreeSync Premium Pro / HAS
LEDIPSЧорний3440x1440Діагональ екрану: 34
Монітор iiyama ProLite XUB3493WQSU-B6 Black Монітор iiyama ProLite XUB3493WQSU-B6 Black - 34" IPS / 3440x1440 / 120 Гц / HAS
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) - 17.3" IPS / 3840×2160 / / AMD FreeSync
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Опис
Характеристики
Діагональ екрану34"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану2560×1080
Яскравість250 кд/м²
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:34UM69G-B
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:34"
  • Формат зображення:21:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.312 мм
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Потужність:40 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:14 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Ширина:828 мм
  • Висота:465 мм
  • Глибина:279 мм