Монітор LG 29UC97C-B (29UC97C-B)
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDIPSЧорний2560×1080Діагональ екрану: 29
Монітор LG 29U531A-W White Монітор LG 29U531A-W White - 29" IPS / 2560×1080 / 100 Гц
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) - 17.3" IPS / 3840×2160 / / AMD FreeSync
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Опис
Характеристики
Діагональ екрану29"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану2560×1080
Яскравість300 кд/м²
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиUSB 2.0, DisplayPort, HDMi, Audio Line out, Thunderbolt
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:29UC97C-B
  • Просто обирати:Вигнутий
Екран
  • Діагональ екрану:29"
  • Формат зображення:21:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.262 мм
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:50 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:1.2 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Ні
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:6.2 кг
  • Ширина:701 мм
  • Глибина:226 мм