Монітор LG 29MA73D (29MA73D-PZ) чорний
1/3
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDIPSЧорний2560×1080Діагональ екрану: 29
Монітор LG 29U531A-W White Монітор LG 29U531A-W White - 29" IPS / 2560×1080 / 100 Гц
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) Монітор Verbatim PMT-17-4K (32239) - 17.3" IPS / 3840×2160 / / AMD FreeSync
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Опис
Характеристики
Діагональ екрану29"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану2560×1080
Яскравість300 кд/м²
Час реакції14 мс
ІнтерфейсиHDMi, DVI, DisplayPort, RJ45 (LAN), Audio Line out, USB 2.0, SCART, Компонетн...
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:29MA73D-PZ
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача, ТВ-монітор
Екран
  • Діагональ екрану:29"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.265 мм
  • Час відгуку матриці:14 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:52 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:1.5 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Так
  • Вихідна потужність колонок:7 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:7.4 кг
  • Ширина:700 мм
  • Висота:318 мм
  • Глибина:197 мм