Монітор LG 27UD69P-W білий
Немає в наявності
Схожі монітори
Опис
LG 27UD69P-W - 27” дюймовий монітор, який є ідеальним варіантом для спеціалістів, хто має справу з графікою, а також комфортного відпочинку за переглядом улюбленого контенту із надзвичайною якістю. Завдяки матриці IPS та високій роздільній здатності пристрій гарантує чудову передачу кольорів та деталізоване зображення, яке необхідне представникам творчих професій. Виконаний у форматі 16:9, оснащений сучасними інтерфейсами та кріпленням VESA для можливості встановлення на стіну. Монітор дозволяє регулювати висоту та поворот екрану для забезпечення найбільш комфортного положення під час роботи з різними зображеннями.
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість300 кд/м²
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:27UD69P-W
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.155 мм
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Інтерфейси:DisplayPort, HDMi
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:40 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт