Монітор LG 23ET83V-W (23ET83V-W) чорно-білий
1/6
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDAH-IPS1920×1080Білий, ЧорнийДіагональ екрану: 23
Монітор iiyama ProLite XB2797HSU-W1 White Монітор iiyama ProLite XB2797HSU-W1 White - 27" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
LEDIPS1920×1080БілийДіагональ екрану: 27
Монітор MSI Pro MP243W E14 White (PRO MP243W E14) Монітор MSI Pro MP243W E14 White (PRO MP243W E14) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 144 Гц / Adaptive Sync
LEDIPS1920×1080БілийДіагональ екрану: 23.8
Монітор ASUS VY249HF-W Монітор ASUS VY249HF-W White - 23.8" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / Adaptive Sync
Монітор Philips 271V8AW/00 Монітор Philips 271V8AW/00 - 27" IPS / 1920×1080 / 75 Гц / Adaptive Sync
Монітор ASUS VY279HF-W White (90LM06D2-B02170) Монітор ASUS VY279HF-W White (90LM06D2-B02170) - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / Adaptive Sync
Монітор Philips 27M2C5201L/00 White Монітор Philips 27M2C5201L/00 White - 27" VA / 1920×1080 / 180 Гц / AMD FreeSync, Adaptive Sync
LEDVA1920×1080БілийДіагональ екрану: 27
Опис
Характеристики
Діагональ екрану23"
Тип матриціAH-IPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість250 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиHDMi, USB 2.0, USB 3.0, VGA
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (316)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:23ET83V-W
  • Просто обирати:З підтримкою Multitouch, Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:23"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:AH-IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.265 мм
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:25 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Ні
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
Фізичні параметри
  • Основний колір:Білий, Чорний
  • Вага:6.4 кг
  • Ширина:554 мм
  • Висота:207 мм
  • Глибина:399 мм