Монітор iiyama ProLite LH5546HS-B1 Black - 54.6" IPS / 1920×1080 / 76 Гц
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
54.6 Монітор iiyama ProLite LH5546HS-B1 Black - 54.6" IPS / 1920×1080 / 76 Гц
Немає в наявності
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 54.6
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Опис
Сучасний монітор від компанії iiyama. Він отримав діагональ 54.6" дюймів, IPS-матрицю та роздільну здатність Full HD (1920х1980), яка надасть картинці чіткості та реалістичності. Завдяки широким кутам огляду, які мають 178 градусів, та високій графічній контрастності, за таким монітором можна працювати чи дивитись фільми. Таку панель можна використовувати в школах, університетах, офісах та конференц-залах.
Характеристики
Діагональ екрану54.6"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість450 кд/м²
Частота оновлення екрану76 Гц
Час реакції12 мс
ІнтерфейсиDVI, DisplayPort, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0, VGA
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (371)
  • Виробник:iiyama
  • Код виробника:LH5546HS-B1
  • Просто обирати:Для дому та офісу
Екран
  • Діагональ екрану:54.6"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:450 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.63 мм
  • Час відгуку матриці:12 мс
Додаткові параметри
  • Потужність:76 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:20 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:18.9 кг
  • Ширина:1234 мм
  • Висота:711 мм
  • Глибина:46 мм