Монітор ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG - 34" QD-OLED / 3440x1440 / 175 Гц / AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync / HAS
Код: 439516
Оціни
Оціни
1/8
Знижка -10%
Знижка -10%
45 699
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Для зручності підключення монітор оснащений портами DisplayPort 1.4 із компресією даних (DSC), HDMI 2.1, USB-C із підтримкою Power Delivery 15 Вт та USB-хабом. Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту, нахил і поворот, а також підтримує кріплення VESA. Функція Uniform Brightness забезпечує стабільну яскравість навіть при зміні розміру вікон, а ASUS Virtual Screen дозволяє розділити екран на два віртуальні дисплеї для одночасної роботи з кількома джерелами.
Характеристики
Діагональ екрану34"