Монітор Philips 34M2C6500/00 - 34" QD-OLED / 3440x1440 / 175 Гц / AMD FreeSync Premium Pro / HAS
Код: 405710
Оціни
Оціни
1/7
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 15/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Новий ігровий дисплей Philips має екранне меню зі швидким доступом, точно налаштоване для гравців, що пропонує різноманітні опції. Режим "FPS" покращує темні сцени в іграх, що дозволяє бачити приховані об’єкти у темних місцях. Режим "Racing" адаптує дисплей із найшвидшим часом відповіді, насиченим кольором та корекцією зображення. Режим "RTS" має спеціальний режим SmartFrame, що дозволяє виділяти певну ділянку і регулювати розмір та зображення. Режими "Gamer 1" та "Gamer 2" дозволяють зберігати персональні налаштування на основі різних ігор, забезпечуючи найкраще функціонування.
Характеристики
Діагональ екрану34"
Тип матриціQD-OLED
Роздільна здатність екрану3440x1440
Частота оновлення екрану175 Гц
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 3.2
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор Philips 34M2C6500/00 Монітор Philips 34M2C6500/00 - 34" QD-OLED / 3440x1440 / 175 Гц / AMD FreeSync Premium Pro / HAS