Монітор LG 47WV30BR (47WV30BR-B.ARU) чорний
1/5
Немає в наявності
Схожі монітори
Немає в наявності
LEDS-IPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 47
Монітор Verbatim PM-14 (49590) Монітор Verbatim PM-14 (49590) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
LEDIPSЧорний1920×1080Діагональ екрану: 14
Монітор Verbatim PMT-14 (49591) Монітор Verbatim PMT-14 (49591) - 14" IPS / 1920×1080 / / AMD FreeSync
Монітор QUBE B24F120HS Black Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) Монітор MSI Pro MP242A E2 (PRO MP242A E2) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO Монітор ViewSonic VX2479A-HD-PRO - 23.8" IPS / 1920×1080 / 240 Гц / AMD FreeSync
Опис
Характеристики
Діагональ екрану47"
Тип матриціS-IPS
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість500 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
Час реакції8 мс
ІнтерфейсиAudio Line out, DVI, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (278)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:47WV30BR-B.ARU
  • Просто обирати:Для дому та офісу
Екран
  • Діагональ екрану:47"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:S-IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:500 кд/м²
  • Час відгуку матриці:8 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:220 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
  • Вихідна потужність колонок:20 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:29 кг
  • Ширина:1047 мм
  • Висота:592 мм
  • Глибина:91 мм