Кріплення для мобільного телефону Baseus Wireless Charger Gravity Car Mount Black (WXYL-01)

Код: 265980
0 / 5
Кріплення для мобільного телефону Baseus Wireless Charger Gravity Car Mount Black (WXYL-01)
Кріплення для мобільного телефону Baseus Wireless Charger Gravity Car Mount Black (WXYL-01)Кріплення для мобільного телефону Baseus Wireless Charger Gravity Car Mount Black (WXYL-01)Кріплення для мобільного телефону Baseus Wireless Charger Gravity Car Mount Black (WXYL-01)Кріплення для мобільного телефону Baseus Wireless Charger Gravity Car Mount Black (WXYL-01)
Тип тримачаУніверсальний
КолірЧорний
0 / 5
Тип тримачаУніверсальний
КолірЧорний
Усі характеристики

Автомобільний тримач, який виконує функцію бездротової зарядки. Виготовлений компанією Baseus. Дозволить зручно розміщувати смартфон у салоні авто для використання як навігатора чи плеєра. При тому гаджет буде відновлювати свій заряд, а тому користувач завжди буде на зв'язку та з доступом до мережі. Створений для новітніх гаджетів, які підтримують технологію Qi, завдяки своєму дизайну тримач буде гарно поєднуватися із преміальними смартфонами та не виділятися з салону автомобіля.

Одна частина тримача являє собою затискач, на який кріпиться смартфон. Інша сторона тримача встановлюється у дефлектор. Основа тримача гладка, тому не буде псувати задню панель смартфона у місці встановлення. Аналогічно, тримач не буде пошкоджувати вентиляційну решітку авто, адже виконаний з гладких матеріалів. Дизайн тримача простий, виконаний у темному кольорі, тому підійде до вигляду салону авто та дизайну смартфона. 

Показати більше
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?