Корпус Gamemax ET-209-450W-2U3 Black
1/2
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Опис
Встановлений блок живлення на 450 Вт дасть змогу не думати про підбір даного компоненту. Грамотно продумана внутрішня конструкція дає можливість користувачу проявити свою фантазію при підборі внутрішніх компонентів. Корпус ET-209-450W-2U3 виготовлений із металу та пластику.
Характеристики
Форм-фактор материнської платиMicro ATX, ATX, Mini ITX
Форм-фактор корпусуMidi-Tower
Основний колірЧорний
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
Корпус для ПК Gamemax ET-209-450W-2U3 Корпус Gamemax ET-209-450W-2U3 Black
ЧорнийMidi-TowerMicro ATX, ATX, Mini ITXНаявність блоку живлення: Так
Корпус Gamemax (ET-210-450W) Корпус Gamemax ET-210-450W 450W Black
Корпус для ПК Gamemax ET-210U3 500W Black (ET-210U3-500W) Корпус Gamemax ET-210U3 500W Black (ET-210U3-500W)
Корпус для ПК Gamemax GM-400 400W Black (ET-212-400W-U3) Корпус Gamemax GM-400 400W Black (ET-212-400W-U3)
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (457)
  • Виробник:Gamemax
  • Код виробника:ET-209-450W-2U3
Блок живлення
  • Наявність блоку живлення:Так
  • Розташування блоку живлення:Верхнє
  • Блок живлення:450 Вт
Фізичні параметри
  • Матеріал корпусу:Пластик, Метал
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:3.9 кг
  • Висота:460 мм
  • Ширина:220 мм
  • Глибина:420 мм