Комплект клавіатура+миша Rapoo 8100M Black

Код: 285274
3 / 5
Клавіатура+миша, Rapoo 8100M Wireless, Black
Клавіатура+миша, Rapoo 8100M Wireless, BlackКлавіатура+миша, Rapoo 8100M Wireless, BlackКлавіатура+миша, Rapoo 8100M Wireless, Black
1/3
Вид клавіатуриКомплект (клава+миша)
3 / 5
Кешбек 7 грн
Кількість клавіш109 шт
Основний колірЧорний
Мережеві інтерфейсиBluetooth
Підсвітка клавіатуриНі
Вид клавіатуриКомплект (клава+миша)
Усі характеристики

Rapoo 8100M Wireless - комплект бездротових мишки та клавіатури, які здатні працювати за допомогою Bluetooth 3.0, 4.0 та на радіо-частоті 2.4 Гц. Таким чином, пристрої здатні перемикатися між декількома пристроями одночасно та при втраті USB приймача. Така функція значно пришвидшує роботу користувача, поліпшуючи ефективність праці. Клавіші мультимедіа забезпечать швидкий доступ до медіаплеєрів, домашньої сторінки та регулювання гучності.

Мишка має чутливий сенсор із роздільною здатністю 1300 dpi. Вона полегшить роботу із різними програмами, дозволить легко гортати документи чи веб-сторінки.

Клавіатура має компактний тонкий дизайн, спеціальна підставка дозволить тримати руки у природньому положенні. Клавіші розділені, тому пристрій підходить для швидкого набору тексту сліпим методом. 

Дизайн комплекта лаконічний, він легко буде доповнювати робочий простір.

Показати більше
Модель
Ціна
Вид клавіатури
Клавіатура+миша, Rapoo 8100M Wireless, Black Комплект клавіатура+миша Rapoo 8100M Black 758 грнКомплект (клава+миша)
Комплект клавіатура + мишка ASUS U2000 чорний 499 грнКомплект (клава+миша)
Комплект клавіатура+миша Rapoo 8200M Black Комплект клавіатура+миша Rapoo 8200M Black 999 грнКомплект (клава+миша)
  • Виробник:Rapoo
  • Код виробника:8100M
  • Вид клавіатури:Комплект (клава+миша)
  • Кількість клавіш:109 шт
  • Основний колір:Чорний
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth
  • Радіус дії:10 м
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка клавіатури:Ні
  • Тип підключення:Бездротовий
Китайська компанія була заснована у 2002 році. Спочатку Rapoo не наважувалась самостійно вийти на ринок – фірма займалась збіркою та виробництвом комп’ютерної периферії інших світових брендів. Але вже у 2007 році керівництво фірми вирішило спробувати свої сили, як повноцінний бренд. Профілем молодої компанії стали комп’ютерні миші, клавіатури, навушники, мікрофони, акустичні системи та інша периферія. Особливу ставку інженери Rapoo робили на бездротові миші та клавіатури. Для того, щоб стильно оформити інноваційну технічну начинку та виділитись на фоні конкурентів, керівники компанії найняли команду професійних дизайнерів, які створили дуже оригінальний формфактор для продукції китайської фірми. Такий підхід виявився вдалим: компанію помітили, її прибутки стали швидко зростати. У 2012 та... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?