Клавіатури, комплекти

344 товари
Фільтри
Ціна
Мережеві інтерфейси
Кількість USB портів
Клавіатура Cougar Core EX USB Клавіатура Cougar Core EX USB USB 2.0, Ігрова
1 299 грн
Купуй
Клавіатура Logitech MK270 чорна USB 2.0, Комплект (клава+миша)
799 грн
Купуй
Клавіатура Logitech K120 чорна USB 2.0, Стандартна
249 грн
Купуй
Комплект клавіатура+миша Logitech MK235 чорний USB 2.0, Комплект (клава+миша)
699 грн
Купуй
Комплект клавіатура+миша Rapoo 9300M White Комплект клавіатура+миша Rapoo 9300M White Комплект (клава+миша)
1 199 грн
Купуй
-13%знижка
Клавіатура Gamesir GK300 White Клавіатура Gamesir GK300 White Ігрова
1 699 грн1 480 грн
Купуй
Клавіатура, 2E KS110 Illuminated USB Black Клавіатура 2E KS110 Illuminated USB Black USB 2.0, Мультимедійна
339 грн
Купуй
Клавіатура, 2E KS108 USB Black Клавіатура 2E KS108 USB Black USB 2.0, Стандартна
159 грн
Купуй
Показати ще 24 моделі

Комп’ютерна клавіатура – це той самий пристрій, без якого не може обійтись жоден користувач ПК, адже він потрібен для спілкування в соціальних мережах, для ігор, для роботи та для багатьох інших повсякденних цілей.

В нашому інтернет магазині ви знайдете такі моделі сучасних клавіатур для ПК:

  • A4tech. Стильний та практичний засіб вводу інформації, який, завдяки своїй компактності, дозволяє оптимізувати робочі простори та налаштувати прилад якнайзручніше для себе.
  • Logitech. Універсальна комп’ютерна клавіатура, яка дозволяє і завзятим ігроманам не сходити з дистанції, і офісним трудівникам виконувати роботу якісно та швидко.
  • Rapoo. Вражаючий дизайн та приголомшливий функціонал – все це отримує користувач пристрою для вводу інформації від виробника Rapoo. Також ця компанія, завдяки безпровідним технологіям, попіклувалась про тих, кому набридло боротися з заплутаними дротами.
  • Genius. Цей виробник створив таку комп’ютерну клавіатуру, яка б приносила максимум комфорту при роботі з нею. Великі та чутливі клавіши максимально швидко передаватимуть дані, а ергономічний корпус забезпечить правильне положення рук користувача.
  • Razer. Найбільший акцент при вивченні засобу вводу від цього виробника, слід приділити яскравій підсвітці, яку користувач може повністю підлаштовувати під свої вподобання.
  • Microsoft. Якщо ви прагнете до максимального комфорту під час виконання повсякденних задач, тоді краще клавіатуру купити саме від цього бренду. Зручна, компактна, функціональна та швидка – саме такі характеристики відмічають користувачі.

На вас чекає ще багато інших моделей засобів вводу від світових виробників. В нашому онлайн магазині на клавіатуру ціни встановлені розумні та повністю виправдані. Ви не просто витратите кошти на придбання потрібного аксесуару, ви здійсните неймовірний вклад у власний комфорт.

Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?