Комплект клавіатура+миша Dell KM717 Wireless Black/Gray (580-AFQF)

Код: 239810
0 / 5
Комплект клавіатура+миша Dell KM717 Wireless Black/Gray (580-AFQF)
Комплект клавіатура+миша Dell KM717 Wireless Black/Gray (580-AFQF)
Вид клавіатуриКомплект (клава+миша)
0 / 5
Кешбек 39 грн
Основний колірСірий, Чорний
Мережеві інтерфейсиBluetooth, Радіо 2.4 ГГц
Вид клавіатуриКомплект (клава+миша)
Усі характеристики

Dell KM717 Wireless - комплект бездротових мишок і клавіатури. Мишка оснащена оптичним сенсором, клавіатура є повнорозмірною. Клавіші останньої мають низький хід, спеціальна підставка тримає пристрій під природнім кутом нахилу. 

Пристрої підключаються за допомогою бездротового інтерфейсу, а тому робочий простір буде позбавлений від кабелів та захаращеності. 

Клавіатура підходить для швикдого набору тексту (клавіші розділені, тому їх легше натискати на дотик). Наявність цифрового блока спростить роботу із числами та розрахунками. 

Показати більше
Модель
Ціна
Вид клавіатури
Клавіатура+миша, Rapoo 8100M Wireless, Black Комплект клавіатура+миша Rapoo 8100M Black 758 грнКомплект (клава+миша)
Клавіатура+миша Microsoft Atom Desktop Wireless Grey Клавіатура+миша Microsoft Atom Desktop Wireless Grey 1 932 грн   2 318Комплект (клава+миша)
Комплект клавіатура + мишка ASUS U2000 чорний 499 грнКомплект (клава+миша)
  • Виробник:Dell
  • Код виробника:580-AFQF
  • Вид клавіатури:Комплект (клава+миша)
  • Основний колір:Сірий, Чорний
  • Мережеві інтерфейси:Bluetooth, Радіо 2.4 ГГц
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Тип підключення:Бездротовий
Засновника найкрупнішої у світі приватної компанії Майкла Делла, вважають яскравим прикладом вдалого втілення відомої «американської мрії». Почавши свій бізнес у 1984 році з $1000 у кишені, він зміг створити Dell – одну з надсучасних корпорації, яка зараз коштує мільярди доларів. На той час Майклу Деллу було всього 19 років.  Першим профільними напрямком компанії став збір персональних комп’ютерів, виключно під індивідуальне замовлення кожного клієнта. Згодом Dell перейшла до власного виробництва комп’ютерного «заліза» та відкрила новий напрямок з розробки ноутбуків, котрий дуже швидко вивів компанію на принципово новий рівень.У 96 році корпорація презентує серверне обладнання власної розробки, а у 2001 стає світовим лідером серед постачальників комп’ютерних систем. У 2015 році компанія Майкла... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?