299 грн
Купити

Комплект клавіатура+миша Xtrike Me MK-207 USB Black (MK-207UA)

Код: 442961
Оціни
Оціни
1/5
Кількість клавіш: 104Основний колір: ЧорнийІнтерфейси: USB 2.0Підсвітка клавіатури: НіВид клавіатури: Комплект (клава+миша)
299 грн
Кешбек 2 грн
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Від 90 грн Відправимо 05/01
Укрпошта
Від 45 грн. Відправимо 05/01
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Від 150 грн. Відправимо 05/01
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Від 80 грн Відправимо 05/01
Додаткові пропозиції
Сервіси
45 грн
Опис

Комплект Xtrike Me MK-207 UA — це бюджетне, але надійне рішення для користувачів, яким потрібна зручна та ефективна периферія для повсякденного використання вдома, в офісі чи для базових комп’ютерних завдань. У комплект входить стандартна мембранна клавіатура та оптична миша, підключені через USB, що забезпечує просте встановлення у форматі plug-and-play без необхідності додаткових драйверів.

Клавіатура має 104 клавіші, включаючи цифровий блок і функціональні клавіші, та представлена у версії UA з кириличними символами. Її ергономічна форма та тихе натискання клавіш дозволяють комфортно працювати протягом тривалого часу, а ресурс клавіш до 10 мільйонів натискань гарантує довговічність. Компактний корпус чорного кольору зручний у використанні та мінімізує безлад на столі завдяки єдиному USB-кабелю довжиною близько 1,4 м.

Оптична миша доповнює комплект завдяки ергономічній формі для правої руки, що забезпечує зручне керування протягом тривалого часу. Вона оснащена трьома кнопками — лівим і правим кліком та колесом прокрутки, а сенсор з роздільною здатністю 1000 DPI дозволяє точно керувати курсором на більшості поверхонь.

Комплект Xtrike Me MK-207 сумісний із Windows (XP і вище), macOS та Linux і стане оптимальним вибором для користувачів, які шукають простий, функціональний і доступний комплект для роботи з текстами, веб-серфінгу або легкого мультимедіа.

Характеристики
Кількість клавіш104 шт
Основний колірЧорний
ІнтерфейсиUSB 2.0
Підсвітка клавіатуриНі
Вид клавіатуриКомплект (клава+миша)
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

Схожі клавіатури
Комплект клавіатура+миша Xtrike Me MK-207 USB Black (MK-207UA) Комплект клавіатура+миша Xtrike Me MK-207 USB Black (MK-207UA)
299 грн
ДротовийENG \ UAМембраннаПовнорозмірнаБез підсвітки
Клавіатура Defender Accord KM Black (450250) Клавіатура Defender Accord KM Black (450250)
269 грн
ДротовийENG \ UAМембраннаПовнорозмірнаБез підсвітки
Клавіатура A4tech Fstyler FX55 Black Клавіатура A4tech Fstyler FX55 Black
1 299
899 грн
ДротовийENG \ UAМембраннаПовнорозмірнаБез підсвітки
Клавіатура A4tech FX72 Fstyler Black (FX72 (Black)) Клавіатура A4tech FX72 Fstyler Black (FX72 (Black))
1 299
999 грн
ДротовийENG \ UAМембраннаПовнорозмірнаБез підсвітки
Клавіатура A4tech Fstyler FKS12 Black Клавіатура A4tech Fstyler FKS12 Black
499
399 грн
ДротовийENG \ UAМембраннаПовнорозмірнаБез підсвітки
Клавіатура A4tech Fstyler FK12 Black Клавіатура A4tech Fstyler FK12 Black
499
399 грн
ДротовийENG \ UAМембраннаПовнорозмірнаБез підсвітки
Клавіатура Canyon Cometstrike GK-55 USB Black (CND-SKB55-US) Клавіатура Canyon Cometstrike GK-55 USB Black (CND-SKB55-US)
1 859
799 грн
ДротовийENG \ UAМембраннаПовнорозмірнаRGB
  • Виробник:Xtrike Me
  • Код виробника:MK-207UA
З'єднання
  • Тип підключення:Дротовий
  • Інтерфейси:USB 2.0
Характеристики клавіатури
  • Вид клавіатури:Комплект (клава+миша)
  • Конструкція клавіатури:Мембранна
  • Формат:Повнорозмірна
  • Особливості клавіш:Класичні
  • Розкладка:ENG \ UA
  • Кількість клавіш:104 шт
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка клавіатури:Ні
  • Підсвітка:Без підсвітки
  • Операційна система:Mac OS, Linux, Windows
  • Основний колір:Чорний
Характеристики миші
  • Кількість кнопок:3
  • Максимальна роздільна здатність миші:1000 DPI
  • Гарантія:12 міс.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
12/12/2025
Набір ігрової периферії ASUS ROG: Pelta, Azoth X, Harpe II Ace та Sheath II XXL
ASUS ROG підготувала комплексний набір периферії для вимогливих геймерів і ентузіастів. До нього входять чотири пристрої: гарнітура ROG Pelta, клавіатура ROG Azoth X, миша ROG Harpe II Ace та килимок ROG Sheath II XXL. Разом вони покривають всі потреби сучасного ігрового сетапу – від занурення в зву
15/12/2025
Що подарувати для чоловіка на Різдво і Новий рік: 15 ідей на будь-який бюджет
Наближаються Різдво й Новий рік, а разом із ними — класичне питання: що подарувати чоловіку, щоб це було і “вау”, і справді корисно. У цій підбірці ми зібрали 15 техно-ідей під різні сценарії життя: для геймера, офісного працівника, спортсмена, меломана та любителя подорожей. Тут немає випадкових по
28/04/2025
Клавіатура Hator Icefall Pro для геймерів і творців: 75% форм-фактор, 100% можливостей
Hator Icefall Pro Wireless — це компактна механічна клавіатура формату 75%, яку легко взяти з собою й приємно використовувати щодня. Вона поєднує три способи підключення, яскраве RGB-підсвічування, невеликий кольоровий екран і зручне колесо гучності. Головне — тут можна без паяння замінювати «світчі
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?