Клавіатура Razer Cynosa V2 Black (RZ03-03400700-R3R1)

Код: 298449
4 / 5
Клавіатура, Razer Cynosa V2 USB, Black ( Gaming )
Клавіатура, Razer Cynosa V2 USB, Black ( Gaming )Клавіатура, Razer Cynosa V2 USB, Black ( Gaming )Клавіатура, Razer Cynosa V2 USB, Black ( Gaming )Клавіатура, Razer Cynosa V2 USB, Black ( Gaming )
1/4
ІнтерфейсиUSB 2.0
Вид клавіатуриІгрова
4 / 5
Кешбек 19 грн
Основний колірЧорний
ІнтерфейсиUSB 2.0
Підсвітка клавіатуриТак
Вид клавіатуриІгрова
Усі характеристики

Реальний RGB геймінг

Розфарбуйте своє занурення в гру справжнім підсвічуванням з Razer Cynosa V2 - базовою ігровою RGB клавіатурою. Налаштовуйте підсвічування кожної клавіші поки граєте з інтегрованою Chroma-підсвіткою, і насолоджуйтеся ігровим процесом від якого ви ніколи не зможете відмовитеся.
Індивідуальна підсвітка кожної клавіші
З індивідуальним підсвічуванням кожної клавіші преміального рівня, яка пропонує краще занурення в налаштування RGB, кожне натискання клавіші на Razer Cynosa V2 також є тихим і м'яким, що робить клавіатуру максимально зручною для гри протягом довгих годин.

Підтримка RAZER CHROMA RGB
Надайте телефону цю ігрову RGB клавіатуру з більш ніж 16,8 млн. Колірних відтінків і запасом світлових ефектів на вибір. Насолоджуйтесь кращим зануренням в ігровий процес з динамічними ефектами підсвічування, передбаченими для більш ніж 150 ігор з інтегрованою Chroma-підсвіткою, наприклад Fortnite, Apex Legends, Warframe та інші ігри.

Повністю програмовані клавіші
Грайте ефективніше, налаштовуючи свої команди через Razer Synapse 3, і міняйте RGB-підсвічування під свій стиль гри за допомогою створення і збереження унікальних профілів і макросів.

Показати більше
Модель
Ціна
Вид клавіатури
Інтерфейси
Клавіатура A4tech Bloody Q100 Black 499 грнІгроваUSB 2.0
  • Виробник:Razer
  • Код виробника:RZ03-03400700-R3R1
  • Вид клавіатури:Ігрова
  • Основний колір:Чорний
  • Інтерфейси:USB 2.0
  • Цифрова клавіатура:Так
  • Підсвітка клавіатури:Так
  • Тип підключення:Дротовий
  • Вологозахищеність:Так
Американська компанія Razer була заснована у 1998 році. Девіз компанії звучить як: For gamers. By gamers (Для геймерів. Від геймерів), тобто керівництво фірми одразу чітко окреслило свою цільову аудиторію. З 1998 по 2003 роки, Razer створює ряд комп’ютерних мишок, які роблять компанію відомою не тільки на американському, а й на міжнародному ринку. Таємниця успіху була дуже проста. Плідно співпрацюючи з професійними геймерами, інженери компанії змогли створити по-справжньому швидкі та надійні ігрові комп’ютерні маніпулятори за принадну ціну. Саме тому, продукція Razer вигідно відрізнялась від комп’ютерної периферії конкурентів. Компанія впевнено стає беззаперечним лідером у сфері виробництва ігрових комп’ютерних мишок. У 2006 році американська фірма починає співробітництво з Microsoft. Сучасний... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?