8 999 грн
Купуй

Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)

Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)
Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)
1/6
Тип пристрою: ГарнітураТип підключення: БездротовийТип керування: СенсорнеЧастотний діапазон: 20-20 000 ГцКількість годин роботи навушників: 8Шумоізоляція: ТакТип навушників: ВакуумніПризначення навушників: Для музики в дорозіВиконання навушників: TWS (повністю бездротові)
8 999 грн
Купуй
Від 1 800 грн/міс
Купуй в кредит
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно Відправимо 30/05
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 30/05
Поштомат Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 30/05
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 30/05
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо 30/05
Опис

Sony WF-1000XM4 — повністю бездротові навушники WF-1000XM4 забезпечують новий рівень шумопоглинання та якості звуку. Неповторні враження від прослуховування та персоналізоване звучання, що підлаштовується під оточення. Насолоджуйтесь звуком. 

Відкрийте для себе свободу
Навушники WF-1000XM4 поєднують передове шумопоглинання з відмінною якістю звуку та персоналізованими інтелектуальними функціями, які налаштовують відтворення відповідно до вашого оточення.

Передова система шумопоглинання
Усе в навушниках WF-1000XM4 було створено з нуля. Наприклад, новий інтегрований процесор V1, спеціально розроблений Sony, який знижує шум ефективніше, ніж будь-коли, новий потужніший динамік, мікрофони з функцією розпізнавання шумів та інноваційні шумоізоляційні вкладки з надійнішою фіксацією.

Інтегрований процесор V1
Новий інтегрований процесор V1, спеціально розроблений Sony, виводить шумопоглинання на новий рівень. Технологія системи на кристалі з Bluetooth забезпечує найкраще в галузі шумопоглинання з меншим споживанням енергії.

Мінімізація шуму вітру
Навіть у вітряну погоду вас ніщо не відволікатиме. Режим автоматичного зменшення шуму вітру розпізнає шум вітру й усуває його.

Не впустіть нічого важливого
У режимі навколишнього звуку навушники WF-1000XM4 вловлюють іще більше звуку навколо вас, роблячи його природнішим і забезпечуючи зв’язок з оточенням.

Відмінна якість звуку
Навушники WF-1000XM4 підтримують бездротове аудіо високої точності. Завдяки спеціальним динамікам діаметром 6 мм і мембрані з високою піддатливістю вони відтворюють динамічний звук і насичені баси попри свої малі розміри.

Аудіо високої точності без кабелів
Навушники WF-1000XM4 тепер підтримують бездротову технологію аудіо високої точності завдяки технології аудіокодування LDAC. Технологія LDAC передає приблизно втричі більше даних (з максимальною швидкістю 990 Кбіт/с) порівняно з традиційним способом трансляції сигналу через Bluetooth, забезпечуючи аудіо високої точності, як під час прослуховування з кабелем для навушників.

Відновлення стиснених файлів у режимі реального часу
Технологія DSEE Extreme із засобами штучного інтелекту Edge-AI підвищує якість стиснених цифрових музичних файлів у реальному часі. Вона розпізнає інструменти, музичні жанри й окремі елементи, як-от вокал або інтерлюдія, і відновлює високі частоти, втрачені під час стиснення, забезпечуючи повніше звучання та кращі враження від прослуховування.

Адаптивне налаштування звуку в будь-якій ситуації
Адаптивне налаштування звуку – це інтелектуальна функція, що визначає, де ви й чим займаєтеся, і налаштовує шумопоглинання відповідним чином, щоб забезпечити бездоганні враження від прослуховування.

Гарнітура Sony WF-1000XM4  

Твоя музика. Нічого зайвого 

- передова система шумопоглинання;
- відмінна якість звуку;
- неперевершена якість звуку під час розмов;
- ідеальна посадка для вас.  

Усе необхідне у вас під рукою 

Керуйте WF-1000XM4 інтуїтивно. Наприклад, торкніться лівого навушника, щоб вимкнути шумопоглинання й увімкнути режим навколишнього звуку, утримуйте дотик, щоб увімкнути режим швидкої уваги, двічі торкніться правого навушника, щоб перейти до наступної композиції. Кожному навушнику можна призначити власні функції в Headphones Connect.   

Неперевершена якість звуку під час розмов  

Завдяки технології точного розпізнавання голосу, що використовує мікрофони зі спрямованою обробкою звуку та датчик кісткової провідності, навушники WF-1000XM4 чітко й точно розпізнають ваш голос для розмов у режимі "hands-free" – удома, у кав’ярні чи деінде. Крім того, система шумопоглинання дає змогу чіткіше чути співрозмовника навіть у шумних місцях.  

Налаштування звуку під будь-яку ситуацію

Режим навколишнього звуку в додатку Sony | Headphones Connect дає змогу налаштувати рівень шумопоглинання, зокрема заблокувати всі навколишні звуки, крім голосів. А рівень звуку в композиціях можна регулювати за допомогою еквалайзера.    

Не впустіть нічого важливого 

У режимі навколишнього звуку навушники WF-1000XM4 вловлюють іще більше звуку навколо вас, роблячи його природнішим і забезпечуючи зв’язок з оточенням. 

Легке бездротове заряджання з технологією Qi  

Кабелі не потрібні: WF-1000XM4 обладнано технологією бездротового заряджання Qi. Організуйте свій простір таким чином, щоб все було під рукою. 

Інтегрований процесор V1

Новий інтегрований процесор V1, спеціально розроблений Sony, виводить шумопоглинання на новий рівень. Технологія системи на кристалі з Bluetooth забезпечує найкраще в галузі шумопоглинання з меншим споживанням енергії.    

Чіткіший і стабільніший сигнал Bluetooth 

Завдяки тому що інтегрований процесор V1 оптимізує алгоритм передавання, з’єднання стало стабільнішим, а переривання звуку трапляються рідше, навіть у місцях, де є перешкоди. Він дає змогу передавати звук одночасно в обидва вуха з дуже низькою затримкою, а сигнал став потужнішим, ніж будь-коли.  

Характеристики
Тип пристроюГарнітура
Тип підключенняБездротовий
Тип керуванняСенсорне
Частотний діапазон20-20 000 Гц
Кількість годин роботи навушників8 год
ШумоізоляціяТак
Тип навушниківВакуумні
Призначення навушниківДля музики в дорозі
Виконання навушниківTWS (повністю бездротові)
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

Схожі навушники та гарнітури
Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)Гарнітура Sony WF-1000XM4 Black (WF1000XM4B.CE7)
8 999 грн
TWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Apple AirPods Pro White (MWP22)Гарнітура Apple AirPods Pro White with MagSafe Charging Case (MLWK3)
8 999 грн
TWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Firo A3 BlackГарнітура Firo A3 Black
689459 грн
TWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура OPPO Enco Air W32 Black (W32 ETI61 Black)Гарнітура OPPO Enco Air W32 Black (W32 ETI61 Black)
2 799 грн
TWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура JBL Live Pro Plus TWS Black (JBLLIVEPROPTWSBLK)Гарнітура JBL Live Pro Plus TWS Black (JBLLIVEPROPTWSBLK)
5 499 грн
TWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Baseus SIMU ANC True S1 Pro Blue (NGS1P-03)Гарнітура Baseus SIMU ANC True S1 Pro Blue (NGS1P-03)
1 732 грн
TWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
 Гарнітура JBL Tour Pro TWS Black (JBLTOURPROPTWSBLK)Гарнітура JBL Tour Pro TWS Black (JBLTOURPROPTWSBLK)
3 999 грн
TWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
 • Виробник:Sony
 • Код виробника:WF1000XM4B.CE7
 • Тип пристрою:Гарнітура
 • Тип навушників:Вакуумні
 • Виконання навушників:TWS (повністю бездротові)
 • Призначення навушників:Для музики в дорозі
 • Тип керування:Сенсорне
Параметри
 • Тип динаміків:Динамічний
 • Частотний діапазон:20-20 000 Гц
Підключення
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Тип бездротового підключення:Bluetooth
Час роботи
 • Кількість годин роботи навушників:8 год
Додаткові функції
 • Шумоізоляція:Так
 • Активне шумозаглушення:Так
Фізичні параметри
 • Основний колір:Чорний
 • Основний колір:Black
Японська корпорація була заснована у 1946 році двома партнерами: Акіо Морітою і Масару Ібукою. Бізнесмени були рішуче налаштовані поринути у бурхливе море розробки та створення електроніки. Вони були впевнені, що їх компанія стане не тільки японським, але й світовим лідером у цієї галузі. Перша назва... Детальніше
Огляди
31/01/2022
Sony WF-C500 — доступна альтернатива для WF-1000XM4
Нещодавно у нас на огляді були навушники WF-1000XM4. На мій смак нічого кращого в ціновому сегменті до 9 тисяч гривень серед TWS-навушників просто немає. Сьогодні до нас на огляд знову потрапили навушники від Sony під назвою WF-C500. По мірках Sony це доступні навушники, але при цьому вони увібрали
01/02/2022
Mifo FiiTii Hifi Pods VS Mifo S: що вибрати?
Ринок TWS-навушників, як і ринок смартфонів, переживає стагнацію в плані нових дизайнерських ідей, але компанія Mifo вирішила додати трохи барв і представила дві пари навушників, які виділяються на фоні інших — Mifo FiiTii Hifi Pods та Mifo S. Чим вони особливі та які варто обрати саме для вас розка
17/02/2022
Honor Earbuds 3 Pro — навушники з можливістю вимірювати температуру тіла 
28 лютого на виставці MWC 2022 компанія Honor представить Earbuds 3 Pro. Фішка цих навушників в тому, що вони вміють вимірювати температуру тіла. Поки-що невідомо чи температура тіла буде вимірюватися постійно у фоновому режимі чи окремо за запитом користувача. Втім, це будуть перші навушники у світ
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?