Назад

Захисна гідрогель плівка на смартфон: ідеальний спосіб захисту твого гаджету

Коли купуєш новенький смартфон, то здуваєш з нього кожну пилинку, бережеш ніби це олімпійський вогонь. Через тиждень вже не боїшся покласти його екраном вниз, без проблем носиш у кишені, юзаєш жирними від бургера руками (не нааадо так). Через місяць вже спокійно відкидаєш в сторону, коли дзвонить будильник, не боїшся намочити під дощем і без проблем зриваєш на ньому свою злість. Знайома ситуація? =)


Звісно, виробник сучасного смартфону намагається зробити свій гаджет максимально міцним та надійним, використовуючи купу технологій та матеріалів для дисплея та задньої кришки пристрою. Сапфірове скло, Gorilla Glass й іншні матеріали та системи все одно не можуть зробити екран гаджету вічним та невразливим до подряпин. Буденні ситуації, поспіх та "спритність" рук часто стають причиною падіння смартфону або ж пошкодження його іншим шляхом. На щастя, є можливість захистити свою "малютку" від таких факапів.

Гідрогель: те, що врятує твій смартфон!

Якщо ти з тих людей, які вічно дряпають дисплей на телефоні чи смарт-годиннику, то гідрогельова плівка дійсно може стати твоїм порятунком! Це порівняно нова технологія, яка дозволяє покрити дисплей смартфону ідеальною по розмірах захисною плівкою

1_головна.jpg

Для ясності ситуації мотнемо на пару років назад, коли смартфони тільки почали "покривати" захисними плівками. Спочатку це були звичайні поліетилентерефталатні плівки (прочитали? =) ). Скорочено - ПЕТ. Вони мають три шари: основний з них це поліестер, з лицевого боку він покритий матовим шаром для захисту від подряпин, а з тильної сторони - клейким силіконом, яким і кріпиться до дисплея. Проте з часом екрани смартфонів почали удосконалюватись, з'явились заокруглені краї та вигнуті форми. І тут жорсткі та негнучкі ПЕТ плівки вже ніяк не підходять. Звісно, ринок виробників почав підлаштовуватись і так з'явились гідрогель-плівки. 

Гідрогель-плівка - це тонка та гнучка плівка, яка дозволяє ідеально вкрити екран смартфону чи смарт-годинника. 

часи.jpg

 
Ідеальність досягається завдяки спеціальному апарату (з вигляду схожого на принтер), який і вирізає з макета необхідні розміри для конкретної моделі гаджету. Все, що потрібно - це внести дані і поставити у відповідний відсік макет. Звучить як фантастика! Але ні, це не подарунок Дарт Вейдера =) Це лише нова технологія для захисту екрану твого гаджету!

Переваги

- Плівка гнучка та тонка. Це дає можливість клеїти її на заокруглені поверхні, захищаючи екран від "А" до "Я". Наприклад, останні моделі смартфонів що від Apple, що від компанії Samsung мають вигнутий дисплей, без чітких квадратних форм. Гідрогель-плівка турботливо "накриває" кожен сантиметр екрану як мама в дитинстві накриває своє дитя =) І твій гаджет у повній безпеці!

103_1.jpg

 
- Максимальна прозорість та чутливість. Одна з проблем, чому багато хто відмовляється від захисних плівок та скла, полягає у зменшенні чутливості сенсору та зміні яскравості кольорів. Але і тут гідрогельова плівка виграє: вона повністю прозора і не "з'їдає" яскравість та чіткість зображення дисплею. Плюс технологія не впливає на тактильні можливості екрану - сенсор смартфону працює відмінно.

6366578541657586069884566 (1).jpg
 
- Мінімум відбитків пальців. Завдяки спеціальному матеріалу гідрогель-плівка стійка до відбитків пальців. Більше ніяких плям і розводів на екрані, алілуя! Навіть твої спітнілі руки в +30 градусів не зможуть залишити свій слід на дисплеї =)

пальци.jpg

- Можливість підлаштувати плівку під смартфон, а не навпаки. Апарат вирізає необхідний розмір з максимальною точністю. Прямо як тато Карло вирізав Піноккіо! І не буде такого, що "упс, здається плівка заліпила камеру!".
- Суперздібність плівки позбавлятись мілких подряпин. І ні, це не жарт! Якщо ти десь "тернеш" дисплеєм, то невеличкі пошкодження пропадуть через 24-48 годин. На жаль, сильних дефектів це не стосується =(

подряпини.jpg

- Крім того, плівка сама "змагається" з пузирцями повітря, які можуть виникнути під час наклейки. Навіть якщо у "відносини" між твоїм смартфоном і гідрогель-плівкою якимось чином втрутилося повітря, за 24-48 годин воно саме "знайде вихід" =)
- Захист не лише лицевої сторони смартфону, а й "спини". До речі, є різні варіанти плівки на задню поверхню. Можеш прикрасити гаджет крутим прінтом на свій смак!

на задню кришку.jpg

Говорячи про недоліки гідрогель-плівки, можна сказати лише про її захисні властивості. Плівка - це, все-таки, не захисне скло. Вона хоч і оберігає дисплей, але при падінні чи сильному ударі може і не спрацювати.

Як клеїться гідрогель-плівка?

поклейка.jpg

Процес досить швидкий. Перший етап - це вибір гаджету. На спеціальному екрані можна обрати з великого переліку свій смартфон чи смарт-годинник. Апарат знає його точні габарити та розміри дисплею. Також потрібно вибрати куди хочеш поклеїти плівку: на лицеву чи тильну сторону гаджету.

1_екран.jpg

Далі необхідно покласти макет плівки у нижній відсік і апарат почне вирізати з нього "цукерку". Займає це буквально декілька хвилин. 

процес.jpg

Після цього плівка клеїться на телефон. Тут є свої нюанси, але у наших магазинах тобі без проблем це зроблять максимально якісно та швидко.

2_123.jpg


So, якщо ти із розряду людей "мама, зліпи мені сніжку" і твій смартфон часто "літає", то у тебе є можливість захистити його від подряпин. З гідрогель-плівкою екран не втратить ні яскравості, ні точності передачі зображення, але отримає додаткову security =) 

Читай також:

Для чого мені чохол та захисне скло на смартфон?

Поради КТС. Як зберегти олеофобне покриття?

ТОП-9 переваг захисного скла Mocolo: досвід поклейки та експлуатації

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?