Назад

Роутер Asus Blue Cave: сучасний погляд на звичні речі

Здавалося, що може бути простішим за роутер у будинку? Невелика біла коробка з парою антен і світлодіодами є майже в кожного, адже у світі смартфонів не можна обійтися без Wi-Fi. Більшість кафе та публічних місць вже також оснастили доступом до мережі, а тому роутери є звичним явищем для сучасної людини. Більшість взагалі не звертають увагу на те, як виглядають ці пристрої, однак у компанії Asus, дизайнери відомі своїм креативом, тому створили абсолютно не схожий на інші роутери - Asus Blue Cave

Пристрій виглядає дивно, однак футуристично - всередині корпусу форми м'якого квадрату розташовується отвір. Тобто, сам роутер являє собою “бублик”, симетричності якому додає відсутність зовнішніх антен. Внутрішніх передбачено чотири - їх потужність відповідає вказаним виробником параметрам, тому Asus Blue Cave можна вибрати для великих площ, офісів чи публічних закладів. 

У дизайні також привертає увага відсутність світлодіодів - є всього один, а не декілька, як у традиційних моделях. З одного боку, це не дозволить одразу побачити якусь проблему з підключенням, але з іншого, не захаращує “зовнішність” пристрою - роутер максимально лаконічний. Задня панель має перфорацію для охолодження, а також стандартний набір портів (зверніть увагу, що присутній порт USB). Останній можна використовувати для накопичувача та зробити щось схоже на хмарне сховище даних, до якого можна мати доступ тільки через роутер. Або ж можна підключити принтер - для невеликого офісу це буде корисною функцією, якщо в ньому працює група людей. 

 

 

asus blue cave back panel.jpg

Asus Blue Cave не можна встановити на вертикальну поверхню - для встановлення на стіну відсутні кріплення, а також порти підключення знаходяться ззаду, як і кнопки керування. Роутер призначений для розміщення десь на столі чи іншій горизонтальній поверхні - статичне положення забезпечується прогумованими ніжками. Однак, навряд чи, комусь захотілося б сховати цей роутер від поглядів - головна “фішка” Asus Blue Cave полягає у його дизайні, а тому пристрій можна сміливо ставити на видному місці та використовувати у якості декору. 

asus blue cave 11.jpg

У своїх можливостях Asus Blue Cave теж виправдовує свою ціну. Пристрій працює за швидкісним стандартом 802.11ac, а тому може видавати швидкість 1734 Мбит/с. Доступне створення гостьових мереж у кожному діапазоні, функції захисту AiProtection, а також пріоритезація трафіка для різноманітних задач. З Asus Blue Cave користувач зможе отримати розширені параметри керування, отримуючи інформацію про трафік, історію пошуку та різноманітну статистику. 

asus blue cave 2.jpg

Особливо приємно, що цей роутер підтримує технологію ASUS AiMesh, яка дозволить сумісним роутером розширити існуючу мережу, створивши Mesh-систему. Більше про такі системи можете дізнатися у статті за посиланням

Для управління роутером можна використовувати фірмовий додаток на смартфоні, але додатково, сам Asus Blue Cave може працювати централлю керування розумним будинком, але підтримується тільки Amazon Alexa. Більш корисним у наших широтах є сервіс IFTTT, за допомогою якого можна буде налаштувати автоматичні процеси, наприклад вимикання Wi-Fi при відсутності підключених клієнтів. 

1_asus blue cave 33.jpg

Загалом, Asus Blue Cave - це про хороші можливості, які запаковані у сучасний дизайн. Роутер створений для тих людей, які не хочуть спрощувати дизайн інтер’єра класичним роутером, а прагнуть за допомогою техніки, навпаки, додати щось нове та цікаве у організації простору. 

Читайте також: 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?