Розумна настільна лампа Xiaomi Mijia LED Desk Lamp: гарно буває не тільки в Apple
Дивуєтеся можливостям сучасного смартфона? А от Xiaomi доводить, що й звичайна лампа може стати розумною - до нас в офіс приїхала Mijia Desk Lamp. Лампа одразу сподобалася всім своїм дизайном, але її особливістю є широкий набір функцій. Нею можна керувати зі смартфона, міняти температуру та інтенсивність світла, а своїм футуристичним виглядом вона круто доповнює простір. Про це та інші можливості лампи ми розповідаємо далі.
Коли лампа “сіла на дієту”
Mijia Desk Lamp виглядає дуже круто. Тонка, я б навіть сказала, струнка конструкція доповнюється невеличким яскравим елементом - кабелем помаранчевого кольору. Він надає образу лампи індивідуальності, розбавляючи її білосніжний дизайн соковитим відтінком. В high-tech офіс лампа впишеться ідеально, але при тому вона стане природним компонентом будь-якого інтер’єру. Її приваблива лаконічність і універсальність дозволить легко знайти для лампи місце, не ламаючи голову над розташуванням, тим більше габарити лампи дадуть змогу поставити її будь-де.
Швидкоруч ми організували крутий воркспейс у стилі Xiaomi.
Ми використовували новий ноутбук Mi Notebook Pro, смартфон Mi 8 Lite, повербанк Mi 2S та, звичайно, Mijia Desk Lamp. Робочий простір, на мій особистий подив, став виглядати дуже стильно та сучасно. Техніка досить компатна, тому не вимагає багато вільного місця та не захаращує стіл. Незважаючи на те, що багато людей критикують Xiaomi за відсутність власного дизайнерського стилю, пристрої вдало доповнюють один одного, що сподобається прихильникам стильної техніки. Якщо хочете дізнатися більше про смартфони Xiaomi можете прочитати огляд-порівняння двох топових моделей за посиланням.
Єдиним мінусом, який я вбачаю в лампі - це відсутність акумулятора. Було б дуже зручно мати змогу переміщувати лампу з собою, наприклад, якщо потрібно попрацювати вдома вночі. У такій ситуації потрібно буде вимикати лампу від мережі та нести разом з нею кабель і блок живлення (він поставляється в комплекті). Великий дискомфорт прив'язаність лампи до мережі не приносить, але чисто теоретично, у підставці лампи можна було б вмістити батарею.
Зовнішньо лампа нагадує велику літеру “Г”. Шарнір, який піднімає та опускає “голову” працює дуже плавно, що додатково підкреслюється запуском світла. Воно повільно набирає інтенсивність і так само легко вимикається без різких перепадів.
Вага пристрою не досягає відмітки 1 кг, вона легко складається для зберігання чи перенесення. На власному прикладі знаю, як це важливо - у невеликій квартирі важко знайти багато вільного місця чи мати окремий стіл для роботи, тому часто приходиться працювати просто на кухні. Поставте на стіл таку лампу і вже комфортне робоче місце із приємним освітленням буде готове.
Керування смартфоном
Mijia Desk Lamp пропонує два способи взаємодії - за допомогою багатофункціональної кнопки на підставці та за допомогою смартфона і фірмового додатку Mi Home.
Кнопка мені сподобалися тим, що з нею все просто - обертаючи кнопку без натиску можна змінити інтенсивність світла, а натискаючи на кнопку при обертанні можна налаштувати колірну температуру - від холодного до теплого.
Всі зміни відбуваються плавно, тому підібрати точну позицію освітлення буде легко. Не так легко, як мені було підключатися до лампи. Не можу сказати, що я конкретно робила неправильно - в колеги підключення до лампи відбулося одразу і без проблем, я ж так і не змогла покерувати нею зі смартфона.
Все відбувається через додаток Mi Home - ось так виглядає його головна сторінка.
У меню потрібно знайти пристрій, який ви хочете підключити. Зображення нашої лампи останнє у списку.
Далі при виборі лампи у мого колєги все проходило добре, він слідував вказівкам додатка та досить швидко підключився до пристрою. В мене ж одразу додаток вимагав перезапустити лампу і після цього етапу:
вертав на першу сторінку. Зміна регіону та інших налаштувань пристрою не допомогло, можливо якась помилка ще була здійснена на етапі реєстрації аккаунту в системі Mi Home. Але при правильному виконанні всіх дій меню керування лампою виглядає ось так:
У меню можна вимкнути лампу, налаштувати дотиком яскравість і колірну температуру, задати сценарії роботи, таймер і обрати режим.
Режимів декілька: для роботи за комп'ютером, читання, фокусування, дитячий.
Лампу можна запрограмувати таким чином, щоб вона нагадувала користувачу про необхідність зробити перерву у роботі (за методом планування робочого часу Франческо Чирилло, більш відомий як “Pomodoro”).
Лампа створює тепле, м'яке та розсіяне світло, зменшуючи напругу та втому очей. При тривалій роботі, вона дозволить почувати себе більш комфортно, так само буде працювати хорошим нічником, який до того ж можна вимкнути смартфоном, не встаючи з дивану.
Висновки
Загалом, лампа залишила приємне враження та сподобалася своїм індивідуальним виглядом. Для сучасного офісу, оселі в мінімалістичному стилі чи особистого кабінету Xiaomi Mijia LED Desk Lamp є цікавим варіантом освітлення із смарт-функціями.
Читайте також: