Xiaomi Mi 8 Pro VS OnePlus 6T: порівняння головних фішок
Oneplus 7 - дата виходу, ціна, характеристики, огляд
6T та Mi 8 Pro — смартфони, які реально можуть конкурувати з головними флагманами від А-брендів не лише по характеристиках, а й по зручності та вартості. У цій статті ми порівняємо їх і визначимося, який варто купувати, якщо виходити з якості реалізації головних фішок.
ДИЗАЙН: “моноброва” чи “капелька”?
Мені не дуже подобається виріз на екранах. Вірніше не подобається, коли він не оправданий. У Mi 8 Pro пішли трендовим “монобровним” шляхом. Виріз на екрані флагмана від Xiaomi справді великий. OnePlus замість великого вирізу у 6T зробили маленьку капельку, яка виглядає естетично і корисного місця не займає. Якщо порівнювати ці два рішення, то OnePlus виглядає красивіше та практичніше.
Але це не все чим виробники дивували в плані дизайну. Якщо поглянути на задню панель девайсів, то Xiaomi Mi 8 Pro виглядає дуже незвичайно. Вже вдруге компанія Xiaomi робить задню панель прозорою. І хоч експерти запевняють, що деталі смартфона, які проглядаються через прозоре покриття — фейкові, але варто визнати — виглядає свіжіше, ніж проста глянцева чи матова кришка.
- За виріз-капельку респект для OnePlus 6T;
- За незвичайну задню панель респект для Xiaomi Mi 8 Pro.
По фішках дизайну обидва смартфони проявили себе чудово і явного фаворита визначати не будемо.
РОЗБЛОКУВАННЯ: Face ID та підекранний сканер
Сьогодні кожен смартфон, який претендує на звання флагмана має мати функцію розблокування по обличчю і цим вже нікого не здивуєш. Більш інноваційно виглядає сканер відбитків пальців розташований під екраном і в обох апаратів такий є.
У OnePlus 6T розблокування по обличчю працює дуже швидко і коректно. Особисто у мене спрацював 30 разів з 30. На фотографію не реагує, лише обличчя. Така ж сама ситуація і з Xiaomi Mi 8 Pro, але щоб розблокування по обличчю працювало на Mi 8 Pro потрібно обрати інший регіон, бо якщо в налаштуваннях регіону стоїть Україна, то можливості розблокування по лицю немає в меню налаштувань. Ймовірно з наступним оновленням ситуація зміниться, але на момент написання статті для користування цією функцією регіон потрібно змінювати.
Підекранний сканер добре працює на обох апаратах, але шаленою швидкістю він поки не відрізняється. Розблокування по обличчю здійснюється в рази швидше. Хоча сканер в екрані зручна альтернатива сканерам на задній панелі чи на нижній рамці пристрою. Якщо врахувати нюанс з регіоном у Xiaomi Mi 8 Pro, то перевагу в цьому пункті порівняння віддамо для OnePlus 6T.
АВТОНОМНІСТЬ: швидко і надовго
Якщо у вашому смартфоні стоять всі снепдрегони світу, але його постійно потрібно ставити на зарядку на 2-2,5 години, то гріш ціна такому апарату. OnePlus теж так подумав, тому в комплекті до 6T є потужний зарядний пристрій, який може зарядити девайс на 100% приблизно за годину.
Смартфон від Xiaomi теж заряджається швидко і до 100% доходить фактично за аналогічний проміжок часу, але варто пригадати те, що:
- ємність батареї у Xiaomi Mi 8 Pro — 3000 мАг;
- ємність батареї у OnePlus 6T — 3700 мАг.
Тому перевага на боці OnePlus 6T. Між іншим дивно, що в простішій версії — Mi 8 має батарею 3400 мАг, а у версії Pro — 3000 мАг.
ФОТОМОЖЛИВОСТІ: портретні та нічні фото
На презентації OnePlus 6T великий акцент робили на якості нічних знімків і як ви можете побачити нижче — недаремно. Mi 8 та Mi 8 Pro теж непогано справляються з нічними пейзажами, але в 6T це виходить краще.
Якщо говорити про зйомку вдень, то апарати приблизно на одному рівні, але як тільки справа дійде до портретного режиму, то з OnePlus важко конкурувати.
Портрет на основну камеру
Кроп портретного знімку на основну камеру
Розмиття фону
Архітектура
Кроп фотографії архітектури
Селфі на фронтальну камеру
Нічне фото #1
Кроп нічного фото №1
Нічне фото №2
Нічне фото №3
Кроп нічного фото №3
Висновки
Декілька днів покористувавшись двома девайсами OnePlus 6T залишив краще враження, ніж Xiaomi Mi 8 Pro, завдяки класно реалізованому розблокуванню по обличчю, супершвидкій зарядці та можливостям зйомки при недостатньому освітленні.
Читайте також: