JBL Tune 220 TWS: розкішний звук за $100
Спочатку у мене була думка, що навушники JBL Tune 220 TWS — це “одні з сотень”, які намагаються повторити AirPods. Однак тестуючи їх моя думка кардинально змінилася і що дивно, мою думку змінив саме звук і це при тому, що вартують ці навушники менше, ніж $100.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
В коробці JBL Tune 220 TWS є навушники, зарядний кейс, кабель micro-USB, документація. Комплект не вражає, але з іншого боку, що ще можна покласти до навушників-вкладишів? До вакуумних хоча б змінні амбюшури можна додати, а тут вони непотрібні.
КЕЙС
Кейс доступний у трьох кольорах: пастельно-рожевий, як у нас, чорний та білий. На офіційному сайті JBL є ще два варіанти кольорів. Він з усіх сторін має округлу форму, крім тієї сторони, де знаходиться шарнір кришки. Він компактний, трохи більший, ніж в AirPods. На нижній грані ви можете знайти роз’єм micro-USB. На передній панелі великий логотип JBL та спеціальна заглибина для відкривання кришки.
Кейс не глянцевий, тому він майже не збирає відбитки пальців та подряпини. Якщо його відкрити, то можемо побачити червону та синю крапку. Аналогічні крапки є на навушниках, щоб ви завжди могли правильно вставляти їх до кейсу. В кейсі поруч з заглибинами для навушників є три індикатори, які інформують про те наскільки заряджений кейс. Індикатори сховані під пластиком, тому поки вони не світяться їх взагалі неможливо побачити.
НАВУШНИКИ
Серед двох навушників є головний — правий. Саме він підключається до смартфону, а також спарюється з лівим навушником. У мене навушники ввійшли в режим підключення відразу після того, як я дістав їх з кейсу. Всі решта разів вони підключалися автоматично.
Щодо корпусу, то вони нагадують AirPods, але трохи масивніші. На ніжці є логотип JBL та клавіша, яка відповідає за керування відтворенням та увімкнення/вимкнення навушників. Знизу на ніжці є мікрофон та три контакти для зарядки.
Версія bluetooth в навушниках — 5.0, що забезпечує відтворення без затримок і на відстані достатній для комфортного пересування по офісі чи будинку.
ЗВУК
Навушники оснащені 12,5 мм. драйвером та підтримують фірмову технологію Pure Bass і це відчувається, особливо, якщо зважати на те, що це навушники-вкладиші. Вони, справді, круто звучать, десь на рівні AirPods, але коштують суттєво менше.
Між іншим в цих навушниках вас буде чудово чути співрозмовник завдяки тому, що мікрофон вбудований в ніжку і він знаходиться близько до джерела звуку.
КЕРУВАННЯ
На обох навушниках є клавіші, які мають визначену дію, без можливості налаштувати їх на якісь інші дії. Клавіші механічні, що мені дуже подобається. Одне натискання на правий навушник - відтворення стає на паузу, а якщо натиснути ще раз, то відтворення продовжиться. Якщо вам телефонують, то одне натискання на правий навушник прийме виклик, а ще одне завершить виклик.
Подвійне натискання на правий навушник викликає Google-асистента. Щодо лівого навушника, то одне натискання вмикає наступний трек, а подвійне вмикає попередній трек.
АВТОНОМНІСТЬ
JBL Tune 220 TWS не ставлять рекорди автономності, але при цьому я не відчував нестачі автономної роботи. Від одного заряду навушники грають 3 години. Кейс дозволяє продовжити відтворення ще на 16 годин, що в сумі дає 19 годин. Я рідко, коли слухаю музику більше 2-х годин підряд, а після цього повертаю навушники в кейс, тому мені такої автономності цілком вистачає. Щодо самого кейсу, то він може зарядитися від 0% до 100% за 2 години. JBL Tune 220 TWS “засинають” через 30 хвилин бездіяльності.
ВИСНОВКИ
JBL Tune 220 TWS — це повністю бездротові “вуха” з чудовим звучанням, які мають хороший бас, якщо зважати на формфактор. Для керування використовуються механічні клавіші, що дуже зручно. Корпус навушників і кейсу матовий, тому не збирає забруднень. Серед неоднозначних моментів можу відмітити — відсутність вологозахисту та паузи, коли виймаєте навушник з вуха, але цього я, чесно кажучи, не чекав. Загалом, JBL Tune 220 TWS стануть чудовою альтернативою AirPods по зручності і по звучанню.
Читайте також: