Порівняння TWS навушників Anker SoundCore: Life Note, Liberty Air 2, Liberty 2 Pro: що обрати?

23/01/2020

Слідкуючи за ринком TWS-навушників звернув увагу на бездротові “вуха” від Anker. Бренд достатньо іменитий, а суббренд SoundCore і взагалі добре себе зарекомендував у світі аудіо, однак я не можу назвати їх популярними і відомими для широкого загалу і сьогодні ми будемо це виправляти, бо насправді кожна з моделей, які сьогодні у нас на порівнянні вартує вашої уваги. Отож у нас на огляді:

Фактично ми бачимо, що ціна від навушників до навушників зростає приблизно на 1000 грн., тому будемо розбиратися чи варто доплачувати за дорожчу версію і якщо так, то чому?

IMG_20200122_155527.jpg

КОРОБКА ТА КОМПЛЕКТ

Про ціновий сегмент в Anker говорить навіть упаковка. В навушників Life Note вона звичайна картонна без фішок і особливостей, але з достатньо якісною поліграфією. Liberty Air 2 мають коробку, яка круто відкривається і з такою товщиною картону, що при транспортуванні пошкодити наушники фактично нереально. Liberty 2 Pro мають саму топову коробку, яка схожа за принципом відкривання з Liberty Air 2 та має спеціальний магніт, який дозволяє коробці щільно закриватися. Крім того, по всій поверхні коробки друк з перфорацією і приємною шершавістю змінюється на глянцевий і цих переходів дуже багато. Шалена увага до дрібниць. Якщо порівнювати коробку AirPods Pro з коробкою Anker Liberty 2 Pro, то це небо і земля. По коробці відразу зрозуміло, які навушники скільки коштують. З самими коробками зрозуміло, а що ж в коробці?

Комплекти Life Note та Liberty Air 2 ідентичні: 4 пари змінних амбюшур, кабель USB Type-C та документація. Комплект Liberty 2 Pro має 6 пар змінних амбюшур, два додаткових хрящевих фіксатори різного розміру та кабель USB Type-C.

IMG_20200122_154913.jpg

Як бачимо, комплекти фактично ідентичні в тому плані, що 4 чи 6 пар амбюшур це не принципова різниця, а щодо хрящевих фіксаторів, то вони потрібні лише для конструкції Liberty 2 Pro, а дві доступніші моделі добре тримаються у вухах і без них. По комплекту можу ставити між усіма навушниками знак дорівнює і все чим вони відрізняються це якістю виконання та матеріалами коробки, а це не так важливо, хоча приємно.

КЕЙС

Щодо кейсів, то я просто вражений, як Anker в кожному сегменті зумів зробити толковий кейс зі своїми фішками, ергономікою і при тому покористувавшись близько тижня кожним із них я не можу виділити явного фаворита. Отож, по-порядку розглянемо кожен з них. Life Note мають найбільш простий кейс, він достатньо масивний в кишені буде відчуватися. Виконаний зі звичайного пластику та має роз’єм Type-C. Всередині все мінімалістично. Два гнізда для навушників та позначки, де має бути правий, а де лівий.

IMG_20200122_154021.jpg

Liberty Air 2 мають кейс схожий по формі до AirPods, але він має більш прямокутну форму. Він найменший з усіх по габаритах, а колірне оформлення справляє враження ніби він зроблений з кераміки і що саме головне - він абсолютно не збирає відбитки пальців. На передній панелі розташувались три індикатори, щоб розуміти наскільки він заряджений. На корпусі Life Note є тільки один індикатор, тому зрозуміти хоча б приблизно скільки заряду залишилося не можна. До того ж Liberty Air 2 підтримують бездротову зарядку і це круто.

IMG_20200122_154301.jpg

Liberty 2 Pro мають найбільш нестандартний кейс кришка якого виконана у формі слайдера і це зручно та красиво. На ньому є три індикатори зарядки. За розмірами він найбільш схожий з Life Note, але має більш заокруглені краї. Звісно ж він підтримує бездротову зарядку.

1_IMG_20200120_132023.jpg

Отож по кейсу, то логічно, що Life Note найпростіший варіант без фішок. Liberty Air 2 найбільш компактний з підтримкою бездротової зарядки та трьома індикаторами. Liberty 2 Pro схожий по можливостях з Air 2, але більш масивний та має нестандартний механізм кришки.

ДИЗАЙН НАВУШНИКІВ

По дизайну найбільш схожі між собою моделі Life Note та Liberty Air 2 — вони схожі по форм-фактору на AirPods і відрізняються один від одного лише елементами дизайну та розташуванням елементів управління і насправді для користувача великої різниці з якої сторони буде мікрофон не грає великої ролі, головне, щоб він працював коректно.

IMG_20200122_154630.jpg

Якщо говорити про Liberty 2 Pro, то ці навушники кардинально відрізняються від Life Note та Liberty Air 2, бо вони не мають ніжки, але мають додаткові хрящеві фіксатори. Якщо говорити про надійність посадки у вухах, то вони мені всі на одному рівні. Перші дві моделі за рахунок ніжки та більш ергономічної форми, а Liberty 2 Pro за рахунок фіксаторів.

00000IMG_00000_BURST20200120134443634_COVER.jpg

Якщо ж говорити про тривале користування, то з Life Note та Liberty Air 2 я взагалі не відчував ніякого дискомфорту навіть, коли шапку одягав наверх, а от з Liberty 2 Pro через півтори-дві години відчуття вже були не самі приємні, ймовірно через те, що я одягнув фіксатор не свого розміру.

Щодо захисту, то найвищий стандарт мають навушники Liberty Air 2 та Life Note — IPX5, у більш дорогих Liberty 2 Pro — IPX4. Загалом захист не найсильніша сторона навушників Anker, бо наприклад Mifo O4 за аналогічну вартість, як у Life Note мають захист по стандарту IPX7. Чому топова модель має нижчий рівень захисту, ніж більш доступна — незрозуміло. Усі навушники підтримують bluetooth 5.0. і з’єднання на усіх трьох моделях стабільне, без переривань. Принаймні за той час, що вони були у мене на тесті такого не було. Усі навушники мають по 4 мікрофони з технологіями відсікання шуму при розмові, однак мене здивувало те, що найкомфортніше мені було розмовляти по Liberty Air 2 та Life Note, а не по більш дорогих Liberty 2 Pro.

1_IMG_20200120_133456.jpg

КЕРУВАННЯ

З керуванням особисто для мене все дуже просто. Я вважаю, що найзручніші Liberty 2 Pro і аргументую це тим, що тут замість сенсорних панелей механічні клавіші, які не натискаються випадково та мають приємне клацання при натисканні і до того ж їх можна запрограмувати в додатку SoundCore на різні дії наприклад збільшення гучності замість виклику асистента, якщо ви ним не користуєтесь.

99_1.jpg 46_4.jpg 23_6.jpg 18_7.jpg

На друге місце поставлю Liberty Air 2, хоч мені не подобається, що тут не механічні клавіші, а сенсорні панелі все ж у них відсутнє випадкове спрацювання, бо щоб виконати якусь дію потрібно зробити мінімум два доторки до навушника. Однак тут є свої плюси до яких я в першу чергу віднесу можливість налаштувати керування під себе в додатку SoundCore аналогічно, як і з Liberty 2 Pro. Крім того тут реалізована фішка, коли ви виймаєте навушник з вуха, то музика стає на паузу, це надзвичайно зручно, однак на відміну від AirPods, коли ви вставляєте їх на місце вони не продовжують грати. На третє місце поставлю Life Note в яких керування здійснюється за допомогою механічних клавіш. Дії, які вони виконують ви можете знайти в інструкції, але оскільки до фірмового додатку вони не підключаються, то налаштувати керування під себе не вдасться.

IMG_20200122_154739.jpg

Загалом керувати навушника Anker одне задоволення, бо все зрозуміло, все працює так, як потрібно і обравши будь-які з них може не хвилюватись про дискомфорт, але на мою думку механічні клавіші і можливість їх програмувати в додатку у Liberty 2 Pro — це справжній топ.

ЗВУЧАННЯ

В плані звучання якість зростає пропорційно до ціни. Якщо говорити про Life Note, то зважаючи на те, що вони вакуумні я очікував багато басу і я його отримав і при цьому інші частоти не завалені. Тут є підтримка кодеку aptX і тут, між іншим, графеновий драйвер. За 1799 гривень для мене еталонно звучали Mifo 04, але після того, як я послухав ці вуха, то в моєму особистому ТОПі за цю вартість навушники Anker Life Note стають на перше місце.

IMG_20200122_154123.jpg

Liberty Air 2 можуть похвалитися випромінювачем з алмазною структурою, хорошою пасивною шумоізоляцєю та підтримкою кодеку aptX. Крім того, в додатку SoundCore ви можете вибрати один 22 профілів, які вже налаштовані на конкретний стиль музики, а можете покрутити еквалайзер і налаштувати все під себе, а можете взагалі скористатися технологією HearID і після проходження невеличкого тесту звук буде повністю підігнаний під вас.

IMG_20200122_154529.jpg

Liberty 2 Pro коштують дорожче якраз тому, що і звучать вони краще. Тут арматурний випромінювач Knowles в парі з 11 мм динамічним випромінювачем. Фактично це працює так, що арматурний випромінювач більше працює на відтворення середніх та високих, а динамічний на відтворення низьких і трохи середніх частот. Як ви розумієте в результаті ми отримуємо дуже деталізований звук, де пропрацьовані всі частоти. Є підтримка Qualcomm aptX. І знову ж так, як і у випадку з Liberty Air 2 ви можете налаштувати звук під себе за допомогою еквалайзера в додатку, можете вибрати один з 22 пресетів для конкретного стилю, а можете скористатися технологією HearID і отримати супер-персоналізований досвід при прослуховуванні. Я, справді, завжди скептично ставився до приставок Pro у назвах різної смарт-техніки, але в даному випадку все по справі.

1_IMG_20200120_134145.jpg

АВТОНОМНІСТЬ

Передусім скажу, що у всіх кейсах роз’єм USB Type-C, а кейси Liberty Air 2 та Liberty 2 Pro підтримують бездротову зарядку. Щодо тривалості відтворення, то тут TWS-навушники від Anker задніх не пасуть. Life Note від одного заряду грають 7 годин, Liberty Air 2 — 7 годин, а Liberty 2 Pro можуть грати аж 8 годин і тепер я розумію чому і корпус у них більш громіздкий. Тобто конкретно від одного заряду найдовше грають Liberty 2 Pro. Якщо ж говорити про загальну автономність, то Life Note можуть грати разом з кейсом до 40 годин і тут стає зрозуміло чому кейс у них найбільший серед усіх представлених навушників. Liberty Air 2 разом з кейсом можуть забезпечити автономність на рівні 28 годин, а Liberty 2 Pro з кейсом можуть грати до 32 годин.

IMG_20200122_155604.jpg

Ще фішка полягає в тому, що ви можете поставити навушники Life Note в кейс на 10 хвилин і після цього відтворення продовжиться ще на 1 годину, а якщо ви помістите в кейс на 10 хвилин Liberty Air 2 та Liberty 2 Pro, то отримаєте ще дві додаткові години відтворення і це насправді дуже круто.

ПІДСУМКОВА ДУМКА

Отож Life Note — це одні з кращих TWS-навушників в своєму сегменті, які з кейсом можуть грати до 40 годин, підтримують aptX, мають механічні клавіші на корпусі для керування. Що ви отримаєте, якщо доплатите і придбаєте Liberty 2 Air — компактний кейс з підтримкою бездротової зарядки, можливість налаштовувати звук під себе за допомогою додатку SoundCore та HearID, а також, як фішку можливість поставити музику на паузу при вийнятті з вуха. Якщо ж ви доплатите ще одну тисячу і придбаєте Liberty 2 Pro, то отримаєте гібридні навушники з арматурним та динамічним драйвером, можливість запрограмувати механічні клавіші керування під себе, можливість налаштувати звук в еквалайзері, автономність від одного заряду на рівні 8 годин ну і звісно ж кейс з бездротовою зарядкою.

IMG_20200122_153931.jpg

Я насправді від огляду навушників Anker отримав насолоду, бо кожен продукт у своєму сегменті конкурентний і мені прикро тільки та річ, що компанія Anker не супер-популярна для пересічного користувача і швидше за все він обере навушники більш відомого бренду і вони при цьому будуть на рівень нижчими по можливостях та характеристиках.

3 товарів
Серія
Малий блок

Читайте також:

Читайте також:
Огляд Anker SoundCore AeroFit 2: відкриті TWS-навушники з ШІ-перекладачем
Відкриті навушники стають трендом: вони не перекривають вухо, залишають вам “прозорість” і зручні для активного спорту чи міських пробіжок. Друге покоління AeroFit від Anker пішло далі: додало регульовані гачки, бездротову Qi-зарядку і, головне, безплатний AI-переклад більш ніж 100 мов. Чи робить це
25/05/2025
Великий гід по бездротових зарядках Belkin для iPhone, Apple Watch та AirPods
Бездротові зарядки — уже не футуристична примха, а буденний аксесуар для власників сучасних iPhone, Apple Watch та AirPods. Та навіть попри стрімку еволюцію стандарту Qi2 і підтримку MagSafe, перше запитання, яке ставить більшість користувачів: "Чи шкодить iPhone бездротове заряджання?" 3 товарів В
18/05/2025
OPPO Enco Buds3 Pro: 54 години автономності
    Бездротові True Wireless Stereo-навушники давно перестали бути розкішшю — середній сегмент пропонує сотні схожих гарнітур. Та коли спробуєш знайти щось із по-справжньому потужним звуком, тривалим часом роботи і низькою затримкою для мобільного геймінгу, вибір різко звужується.  OPPO Enco
22/04/2025
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?