Назад

JBL Charge 5 офіційно представлена

Навіть якщо ви не цікавитесь новинками зі світу електроніки, то точно знаєте, що №1 у світі портативних колонок — компанія JBL. На днях вона представила колонку JBL Charge 5, яка є оновленою версією легендарної JBL Charge 4. Близько півроку тому JBL також оновила колонки JBL Go 2 та Clip 3 і варто сказати, що нові колонки Go 3 та Clip 4 суттєво відрізняються від попередників. На YouTube-каналі ktc.ua ви можете оцінити головні відмінності між JBL Go, Go 2 та Go 3.

Charge 4 колонка, яка близька до ідеалу і щось кардинально в ній змінювати з точку зору продажів дуже ризиковане рішення, тому JBL вирішила радикальних кроків не робити, хоча з Go 3 та Clip 4 все вийшло. Дизайн освіжили, особливо яскраво відрізняється логотип компанії на передній панелі. Тепер замість невеликого прямокутника оранжевого кольору є об’ємний напис JBL. Крім того, за запевненням виробника нова колонка є більш міцна.

o8s9C6KJUHuL1TJOtHv43mAAtMyPHu_PandtKD0pZ6gxYiQ_h4VZiqqHExWv4C__QaQRnrYcKGon_BtTkL3Q-6-OYpV8PQQtYAq1aT_EnMUxrPL8jr3BSS8Fh4dwuPnBOcpYzpYc

Окрім дизайну колонка отримала новішу версію bluetooth - 5.1, бо в JBL Charge 4 - bluetooth 4.2. З’єднання має бути більш стабільне і збільшиться відстань від джерела звуку на якій з’єднання не буде перериватися. Динамік колонки стійкий до потрапляння пилу, а загалом колонка захищена по стандарту IP67, тому походи, пляж, спортивні майданчики — ідеальне місце для цієї колонки.

JBLs-Bar-50-Multibeam-is-an-all-in-one-speaker-with-Virtual.png

Нова колонка, як і Charge 4 підтримує технологію PartyBoost, а відповідно вона може приєднатися до інших колонок JBL, щоб створити об’ємне стерео звучання. Час автономної роботи залишився на попередньому рівні — 20 годин. Ємність батареї 7500 мАг. Ця колонка не просто так носить назву Charge, бо автономність вражаюча. Крім того, вона може заряджати ваші пристрої як powerbank.

EF5QisoWnvxmDi8WZkCegc-1200-80.jpg

До переваг колонки можна віднести і той факт, що крім пасивних випромінювачів і асиметричного динаміка з’явився твітер. Як і переважна більшість портативних колонок JBL вона буде доступна, як мінімум, у 9-х кольорах, які ви можете побачити нижче на зображенні. Більшість з них пастельні.

lf0RjBmX4YpjuJCyCM8vlKb-Antj9Pn4qKhy8TTJRpKEZOCcWiJ8Kx8T6YIy2MIHT83h5dPiQsopH8Zx5azbtF_4CJzXdyT5uSmHoPl1iRWNeYPujLPPhbpq5OcZdHielDTyGZXT

Продажі нової колонки стартують весною. Ціна на старті продажів в США буде становити $180. Колонка безумовно “освіжилась”, але вагомих аргументів чому варто обрати її, а не Charge 4 поки-що небагато. Дочекаємось появи колонки в Україні для детального огляду, а поки до ваших послуг Charge 4, яку можна придбати вже зараз.

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?