Чому варто купувати самокати у офіційних дилерів?

25/05/2021

Що може бути кращим засобом для пересування по місту, аніж електросамокат? Та нічого! Цей вид транспорту — ідеальне рішення як для дітей, так і для дорослих. На роботу, по справах або ж просто на прогулянку — з електросамокатом все швидко, легко та без заторів:) І як тільки з'являється думка про те, що варто купити електросамокат, виникає питання: «Де?». У цій статті ми детально розповімо, чому варто купувати електросамокати, та і загалом усі гаджети, лише в офіційних дилерів.

1000ч600.jpg
 

100% оригінал

При покупці електросамокатів у офіційного дилера, гаджет завжди буде у ідеальному стані: заводська коробка, без жодних слідів користування, поремонтованих чи зламаних елементів. Ви можете бути на 100% впевнені, що товар оригінальний та офіційно привезений до точки продажу. Якщо ж ви купуєте у неофіційних дилерів, то це як лотерея: може пощастити і ви отримаєте оригінальний товар, а може і ні. Впевнені, що варто ризикувати?

Гарантія 

Погодьтесь, неприємно, коли самокат, який було нещодавно придбано, раптово перестає працювати. Причини можуть бути різними: фізичні пошкодження, неправильна експлуатація або ж заводський брак. У випадках, коли товар підлягає гарантійному ремонту, офіційні реселери забезпечують безкоштовне обслуговування: ремонт або ж заміна гаджета на аналогічний (якщо ремонт неможливий). При покупці транспортного засобу в неофіційних точках продажу про безкоштовний ремонт можете просто забути: всі пошкодження ремонтуються виключно за кошти власника.

Зручна та безкоштовна доставка

Доставка техніки від неофіційних дилерів часто має «підводні камені». По-перше, за неї потрібно платити чималі кошти, а по-друге дуже часто товари можуть доставити лише до поштового відділення. При покупці електросамокатів у офіційних реселерів ви отримуєте швидку безкоштовну доставку будь-яким зручним для вас способом: поштове відділення, адресна доставка чи самостійно забрати з точки видачі. А у КТС ще й з’явилась доставка кур'єром КТС:) Послуга настільки крута та швидка, що вам необхідно просто замовити товар на сайті, вказати свою адресу — і омріяний самокат у ваших руках менш, ніж за 2 години. І так, вона повністю безкоштовна! 

вава.jpg

Вигідні умови кредитування

«Сірі» імпортери дуже рідко можуть укласти вигідний договір з банками, саме тому вони не продають товари в розстрочку чи в кредит. А якщо така можливість і є, то умови можуть бути значно гіршими, аніж у офіційних дилерів: високий відсоток, додаткове платне страхування, приховані платежі тощо. Офіційні дилери працюють з фінансовими установами на партнерських умовах. Відповідно, клієнт завжди отримує вигідні умови кредитування: безвідсоткове або ж з мінімальними відсотками в залежності від кількості платежів, без жодних доплат.

Правдивий огляд

Дуже часто буває, що при покупці у неофіційних точках продажу, фото самокатів на сайті зовсім не відповідає дійсності. Натомість, у офіційних магазинах завжди описані детальні характеристики товару та є «живі» правдиві огляди на техніку. 

Висновок

Купуючи електросамокати у офіційних дилерів, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте оригінальну, абсолютно нову техніку, з офіційною гарантією від виробника та ще й з крутими плюшками, такими як безкоштовна доставка та вигідні умови кредитування. Чи варто ризикувати, вирішувати, звісно, тільки вам. Ми, в свою чергу, завжди радимо купувати електросамокати та інші гаджети тільки у офіційних реселерів, одним з яких є КТС:) 

 

Читайте також:
Головне за тиждень: Premium-версія месенджера Telegram, AliExpress відновив доставку в Україну, у Франції створили аналог Javelin
Швидкий перехід до новин: Попит на електротранспорт в Україні зріс у сім разів AliExpress відновлює доставку в Україну Невдовзі з’явиться Premium-версія Telegram У Франції створили аналог Javelin Попит на електротранспорт в Україні зріс у сім разів Українці масово пересідають на альтернатив
16/06/2022
Електротранспорт: сучасні технології пересування
Мабуть кожен, хто користується громадським транспортом або особистим авто у межах міста, замислювався про заміну на щось більш компактне і сучасне. Все частіше на вулицях можна побачити гіроскутери, електросамокати та моноколеса. Електротранспорт став найпопулярнішим засобом пересування, адже це шви
17/08/2021
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2: 7 причин для покупки
З початком карантину, особливо в момент, коли припинив роботу громадський транспорт ринок електросамокатів виріс в рази. Звісно найбільш затребуваним електросамокатом виявився апарат від Xiaomi. Китайська компанія, до речі, є номером один на ринку електросамокатів у світі. Нещодавно вони анонсували
30/07/2020
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?