CEE 2019 - виставка електроніки, гаджетів і віртуальних розваг

Назад

Вже цього тижня наша команда КТС відправилася до Києва, щоб побачити наймасштабнішу виставку електроніки, цифрової техніки, смарт-гаджетів, електричного транспорту, іграшок та багато іншого. Величезний захід збирає понад 200 лідерів з різноманітних галузей, виробники борються за увагу гостей, демонструючи свої топові рішення на стендах і дивуючи, навіть бувалих знавців ринку електроніки, інноваціями та новинками. 

Цього року команда КТС також не проґавила можливість відвідати виставку і ми із задоволенням будемо розповідати у наступних матеріалах про усі цікавинки, які побачили на заході. Усі фото та відео ви можете знаходити у наших соціальних мережах: 

Обов'язково слідкуйте за сторінками, адже саме там ми одразу поширювали світлини та відео-звіти з CEE 2019. Якщо коротко, то ми залишилися у захваті - трендом виставки стали оновлені флагмани смартфонів, 8К телевізори, геймерські рішення на основі найновішого заліза, смарт-техніка для дому, дрони та багато іншого.

Для любителів соціальної мережі Інстаграм цікавими можуть бути камери Instax - камери миттєвого друку.

2_IMG_2795 (1).jpg

Зробив фото - отримав світлину та подарував друзям з вечірки. Камери зацікавлять не тільки функціями, а й виглядом - деякі моделі виглядають як класичні традиційні фотоапарати. 

IMG_2797 (1).jpg

Порадували виставкові зони ноутбуків - всесвітньовідомий ThinkPad від компанії Lenovo був в найбільш "сприятливих" умовах для роботи. Моделі з серії розміщувалися у спеціальних акваріумах, які нагадували, що ці ноутбуки здатні витримати найбільш екстремальні навантаження у будь-якому місці роботи, навіть у джунглях. 

1_IMG_2843 (1).jpg

Геймерські зони, традиційно, приваблювали своєю яскравістю та фантастичним виглядом - залізо останнього покоління із ігровим дизайном може привернути увагу, навіть тих, хто до віртуальних розваг має холодне ставлення. Забігаючи наперед, анонсуємо новий форм-фактор геймерського ноутбука - компанія Acer підготувала оновлення серії Triton, який поєднує гнучкість трансформерів і чисто геймерський дизайн. А поки пропонуємо переглянути живі фото комплектуючих Aorus - уявіть як такі плати будуть виглядати у прозорих корпусах. 

IMG_2848 (1).jpg

Ми обов'язково розповімо про усе детальніше, тому очікуйте на детальні огляди усіх новинок на сторінці нашого блогу - ми ж починаємо збирати докупи усі зібрані матеріали. 

Слідкуйте за нашими новинами та читайте свіжі огляди: 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?