Продукція Samsung в КТС

1_123.png

Компанія КТС є офіційним партнером Samsung в Україні. Ми пропонуємо найсвіжіші новинки від південнокорейського бренду, постійно розширюючи асортимент продукції. Ми надихаємося філософією компанії та вчимося разом з Samsung бути інноваційними та клієнтоорієнтованими. Samsung є прикладом сміливості, адже ця компанія часто дарує нові технології світу, рухаючи його вперед. 

Філософія бренду полягає у об'єднанні талановитих людей і колосальних технологічних ресурсів, в результаті чого вони виробляють товари та послуги високої якості. Бренд не тільки займається випуском продукції, а робить цінний внесок у розвиток суспільства. Усередині компанії діє цілісне стратегічне бачення розвитку бренду, тому вони наголошують на цінностях, які підтримують: 

  • Створення найкращих товарів і послуг, що максимально задовольняють клієнтів.
  • Збереження першого місця в світі в відповідному напрямку діяльності.
  • Внесення вкладу в досягнення спільних інтересів і підвищення рівня життя.
  • Виконання взятих на себе зобов'язань як учасника спільноти.

Компанія КТС є авторизованим місцем продажу техніки Samsung, тому кожен наш клієнт може бути впевненим у якості представленої продукції. Наші інженери сервісного центру пройшли необхідне навчання та сертифіковані по техніці Samsung, тому швидко та якісно проводять гарантійний ремонт техніки цього бренду. 

У нашій мережі можна придбати смартфони, планшети, телевізори, монітори, смарт-годинники, навушники та оригінальні аксесуари Samsung. 

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?