Інші пропозиції
Суперціни на техніку JBL та Harman Kardon
01 квітня - 30 квітня
Повне занурення у світ якісного звуку з технікою JBL та Harman Kardon. Обирай гарнітури, навушники та колонки відомих брендів за вигідними пропозиціями. Потужне звучання гарантовано!
Ще 16 днів
Детальніше
Суперціни на смартфони Realme
01 квітня - 30 квітня
Обирай максимальну продуктивність! Купуй смартфон Realme за суперціною. Насолоджуйся улюбленим контентом та роби круті фото впродовж цілого дня без жодних обмежень!
Ще 16 днів
Детальніше
Лови знижки на монітори MSI
01 квітня - 30 квітня
Працюй, навчайся чи грай з MSI! Купуй монітори бренду за суперцінами! Обирай високу роздільну здатність, чітке зображення та максимальний комфорт під час користування!
Ще 16 днів
Детальніше
Передзамовляй Xiaomi 14 Ultra з вигодою 5000₴
08 квітня - 15 квітня
Камера – справжня легенда! Передзамовляй Xiaomi 14 Ultra з вигодою 5000₴! Сучасний стильний дизайн, неймовірна камера Leica, великий AMOLED-дисплей — це все про нього!
Ще 1 день
Детальніше
Лови знижки на круті телевізори LG
02 квітня - 15 квітня
Вмикай яскравий світ розваг та контенту на екрані свого нового ТВ. Забирай топові телевізори LG зі знижкою та насолоджуйся яскравим зображенням. Вхопи свою ціну за хвіст!
Ще 1 день
Детальніше
Клік - і ти хепі! Знижки до 40%
26 лютого - 30 квітня
Гаджети в КТС — до щастя один клік! Купуй круту техніку з максимальною вигодою до -40% та насолоджуйся смарт користуванням. Клік-клік — і ти хепі! Тисни кнопку "Підписатись", щоб бути вкурсі основних новин у світі техніки та актуальних пропозицій.
Ще 16 днів
Детальніше