Зарядний пристрій Proove Pure GaN Max 67W Black (WCPU67022201)
Код: 416012
Оціни
Оціни
1/3
Основний колір: Чорний
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 18/05
Опис
Підійде для смартфонів, планшетів і ноутбуків. Вихідна потужність досягає 67 Вт, а тому пристрій сумісний з широким набором пристроїв. Оснащений двома портами USB Type-C, завдяки чому ви отримаєте змогу заряджати до двох девайсів одночасно. Підтримує протоколи швидкої зарядки Power Delivery 3.0 та Quick Charge 3.0, тому допоможе швидко відновлювати заряд пристроїв за мінімум необхідного часу.
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів2 шт
Вихідні інтерфейси2 x USB Type C
Схожі моделі
Proove Pure GaN Max 67W Black Зарядний пристрій Proove Pure GaN Max 67W Black (WCPU67022201)