Зарядний пристрій Proove Pure GaN 30W Black (WCPU30012201)
Код: 420002
Оціни
Оціни
1/2
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Пристрій має  достатньо велику потужність 30 Вт, що дозволяє швидко заряджати ваші ґаджети. Підтримує протоколи швидкої зарядки Power Delivery 3.0 та Quick Charge 3.0, тому допоможе швидко відновлювати заряд пристроїв за мінімум необхідного часу.
Характеристики
Тип зарядного пристроюПровідний
Вид зарядного пристроюМережевий 220В
Виконання зарядного пристроюРоз'ємний без кабеля
Підтримка швидкої зарядкиТак
Кількість USB портів1 шт
Вихідні інтерфейси1 x USB Type C
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
Зарядний пристрій Proove Pure GaN 30W Black (WCPU30012201) Зарядний пристрій Proove Pure GaN 30W Black (WCPU30012201)